Španělsko: Zdravotníci byli napadeni během zásahu v zařízení pro nezletilce bez doprovodu

Španělsko: Zdravotníci byli napadeni během zásahu v zařízení pro nezletilce bez doprovodu

Pokud by čistě náhodou někoho napadlo zjistit skutečný věk v případě těchto „vousatých sirotků bez doprovodu,“ nejspíš by se pěkně divil. Mnohým dětičkám již jistě před mnoha lety dorostly druhé zuby a někteří hošíci dokonce začínají šedivět…

Podle zpráv byl pohotovostní zdravotnický tým napaden hordou nelegálních cizinců, když se snažil zachránit zraněného nezletilce v azylovém centru pro „dětské“ ilegály ve španělské Melille.

Záchranáři byli přivoláni do věznice Purísima pro mladistvé v této španělské exklávě. Po příjezdu technici objevili údajného nezletilce se zraněnou klíční kosti, obklopeného asi 50 neukázněnými chovanci tohoto zařízení.

Když se jedna ze záchranářek sehnula, aby zkontrolovala stav zraněného mladíka, cítila, jak se ji někdo zezadu osahává, ale nedokázala identifikovat pachatele v davu.

Po dalším ohledání zraněného chlapce v sanitce lékaři zjistili, že nemusí být převezen do nemocnice. Pacient s rozhodnutím zjevně nesouhlasil a připojil se k ostatnímu osazenstvu zařízení, kteří házeli kameny na sanitku, když uháněla pryč. Údajní nezletilci kameny sanitku poškodili.

„Sirotci“ také údajně ukradli zdravotní sestře ve službě v centru mobilní telefon a po útoku opakovaně telefonují na tísňovou linku.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Zdravotníci byli napadeni během zásahu v zařízení pro nezletilce bez doprovodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout