Salvini pohrozil Draghimu pádem italské vlády

Salvini pohrozil Draghimu pádem italské vlády

Itálie doslova láme rekordy co se přijímání afrických ilegálů týká. Denně připlouvají ke břehům Lampedusy nebo Sicílie další a další lodě s “Novoevropany.” Itálie a Španělsko jsou nyní jediné jihoevropské země, které si řádně nechrání hranice a přijímají takřka neomezeně každého, kdo do země dorazí. Itálie je sice pro většinu džihádistů jen tranzitní zemí, ale i tak jich nemálo v zemi zůstává.

Italy tak velmi popuzuje jak kriminalita, která samozřejmě stoupá úměrně s rostoucími počty obohacovačů, tak fakt, že zatímco oni, podobně jako mnozí další Evropané, musí mít na mnoha místech tzv. “zelený pas,” tedy potvrzení o očkování nebo negativním testu, invazisté nic podobného nepotřebují a mohou si volně putovat nejen po Itálii, ale po celé Evropě.

Italská vláda je nyní poněkud zvláštní, jsou v ní zastoupeny všechny strany mimo Fratelli d’ Italia Georgie Meloni, která je nyní jedinou opoziční stranou. Právě tento fakt nakonec dostal v posledním průzkumu tuto jedinou opoziční stranu na první místo v průzkumech, těsně před Salviniho Legou, neboť mnozí jeho voliči účast Legy v Draghiho vládě nevydýchali. Navíc, Lega má v této vládě Ministerstvo turismu, zatímco pro omezení invaze důležité Ministerstvo vnitra má PD (italská sociální demokracie), tedy zcela nepokrytě vítačská strana.

Zřejmě právě nespokojenost voličů, kterým vítačská politika vlády stále více vadí, přiměla nyní Salviniho k tomu, že Draghiho vyzval k okamžitému ukončení vítačské politiky. Draghi tak dostal ultimátum: Nedojde-li do konce srpna k razantnímu omezení politiky bezbřehého vítání, nechá Salvini vládu padnout, což by znamenalo předčasné volby.

Uvidíme, jak se Draghi zařídí, ovšem na druhou stranu je právě srpen měsícem, kdy je invaze na vrcholu, zatímco na podzim tradičně mírně opadá, neboť počasí už plavbě na člunech přes Středozemní moře příliš nepřeje. Pád vlády by však byl nakonec zřejmě jediným rozumným řešením, neboť současný velmi podivný koaliční slepenec už vadí většině Italů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Salvini pohrozil Draghimu pádem italské vlády

  1. Fanatický sionista Salvini nie je a nikdy nebol talianskym vlastencom, odporcom legálnej migrácie /nelegálna už vlastne ani neexistuje/, priaznivcom vystúpenia z EÚ a NATO a už vôbec nie záchrancom Talianska a Európy – podobne ako jeho kamaráti Orbán a Morawiecki. Nechápem, ako sa mohol stať miláčikom pseudoalternatívnych médií. Už mnohokrát som písal aj o tom,že “prebytočných” migrantov vrátane ťažkých zločincov nikdy nechcel deportovať, ale iba rozmiestniť po celej Európe. Keby niet jeho odpornej politickej korektnosti voči “citlivým” témam , určite by ho známy globalista Draghi /áno, ten, čo je jeho podpis na eurobankovkách/ nevzal do vlády.

  2. Už aby v Itálii byly předčasné volby, tady Salvini nějak zaspal, a asi právem mu sympatická Georgie Meloni bere hlasy. Současná politika Italské vlády je neúnosná, páč ohrožuje celou Evropu včetně nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.