Podívejte se, jak na španělské pláži pomáhají koupající se lidé dopadnout dealera s balíkem hašiše (video)

Podívejte se, jak na španělské pláži pomáhají koupající se lidé dopadnout dealera s balíkem hašiše (video)

Jižní Španělsko je vstupní branou pro drogové dealery z Maroka, odkud se hašiš, který u sebe měli oba dealeři, zpravidla distribuuje do celé Evropy. Jak sami můžete vidět na videu níže, rekreující se lidé neváhali a jednoho z dealerů dopadli. Muži u sebe měli přes 800kg hašiše (něco nesli u sebe, zbytek zůstal v lodi), určeného pro evropský trh.

V sobotu v 18 hodin bylo několik desítek koupajících se, kteří si užívali slunce v Sorvilánu v Granadě, překvapeno, když slyšeli zvuk lodi Civilní gardy, která honila malou loď pár metrů od břehu. Tím však show nekončí. Loď zamířila přímo ke břehu a málem se srazila s jedním z přítomných lidí.

„Přichází sem,“ je slyšet jeden z koupajících se na videozáznamu incidentu. „Přistanou tady, jen se podívejte, sledujte…“ „Oni“ byli dva drogoví dealeři a jejich loď byla plná balíčků hašiše. Na nahrávce vidíme dva muže, jak skáčou z lodi, každý s taškou v náručí, než bezcílně vybíhají z moře.

Tucet koupajících se pak zaútočil na jednoho z překupníků a nakonec se jim podařilo znehybnit ho na písku. Druhý byl zatčen o chvíli později Civilní gardou. Přítomní lidé nečekaně zasáhli, aby pomohli úřadům při jejich úkolu – i když je třeba poznamenat, že první osobou, která  zločince začala honit, byl seržant civilní gardy mimo službu.

Dva podezřelí ve věku 43 a 32 let byli převezeni do vězeňských cel v Salobreñi, 40 kilometrů od místa zadržení. Náklad, který převáželi, obsahoval celkem 808 kilogramů hašiše, který je oceněn na 1,5 milionu EUR.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

One thought on “Podívejte se, jak na španělské pláži pomáhají koupající se lidé dopadnout dealera s balíkem hašiše (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout