Afričtí džihádisté se vynořili na italské pláži mezi turisty (video)

Afričtí džihádisté se vynořili na italské pláži mezi turisty (video)

Pro džihádisty musel být podobný pohled na polonahé ženy, který zřejmě znají jen z různých filmů zahraniční provenience, poněkud nezvyklý. Na druhou stranu mne udivuje, že si ještě v dnešní době někdo zajede na dovolenou na ostrov, který je vyhlášeným přístavem džihádistů z Afriky.

Tato skupinka tak očividně nepřiplula lodí některé z pašeráckých neziskovek, neboť ty samozřejmě vyloďují své klienty v přístavech, kde jsou již připraveny autobusy na odvoz „sirotků bez doprovodu“ do přijímacích zařízení a na zbývající osazenstvo pašeráckých lodí pak čeká plavba luxusní karanténní lodí.

Jenže mnoho džihádistů připluje i po vlastní ose a ti pak zamíří kamkoli, kde lze přistát, tedy mnohdy se dostanou i na pláž, plnou koupajících se lidí. Spousta z nich se pak dostane i dál na pevninu, kde zapadnou do kriminálních struktur. Ti samozřejmě nejsou nijak evidovaní, jako je tomu u ilegálů, plavících se na lodích neziskovek. Asi jako tito, kteří připluli na Lampedusu včera:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Afričtí džihádisté se vynořili na italské pláži mezi turisty (video)

  1. To musí být šok hledět na invazisty a budoucí vládce země. Opět selhání státu, který na bezpečnost svých občanů kašle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.