Itálie: Arab znásilnil 14letého chlapce

Itálie: Arab znásilnil 14letého chlapce

Představa, že nebezpečí znásilnění ze strany muslimských vetřelců se týká jen žen a dívek je velmi mylná. Neméně jsou ohroženi i mladí chlapci, jejichž znásilňování je v některých islámských zemích dokonce tradicí. Znásilnění chlapce, kterému je méně než 18 let, navíc není považováno za projev homosexuality a není tak trestné ani v zemích, kde vládne šaría a kde je tedy i trestná homosexualita.

Necelé dva týdny po velmi závažné epizodě byl státním zastupitelstvím vydán příkaz k zadržení podezřelého z trestného činu znásilnění dítěte proti 36letému marockému přistěhovalci. Muž byl obviněn ze sexuálního napadení čtrnáctiletého chlapce.

Při rekonstrukci této epizody vyšetřovatelé zjistili, že muž se k chlapci přiblížil v parku, kde hoch čekal na setkání se svou matkou. Nakonec se mu podařilo odlákat ho pryč. Muž ho odvedl do budovy v sousedství, asi kilometr a půl od místa, kde se setkali a nejvyšším patře budovy ho sexuálně zneužil. Chlapci se po násilnostech podařilo uniknout na ulici a požádat o pomoc některé kolemjdoucí, kteří vzápětí zavolali policii.

Šetření rovněž umožnilo zjistit, že místo vybrané k páchanému násilí nebylo zvoleno náhodně, ale bylo předem vytipováno, protože bylo blízko domu Maročana, který proto oblast velmi dobře znal. Mobilní zaměstnanci také zjistili, že Maročan, který žil několik let v Asti, kam přijel, aby se znovu setkal se svým bratrem, který se mezitím rozhodl vrátit do Maroka, plánoval návrat do své země, protože si rezervoval jednosměrný let. I proto byl muž neprodleně zatčen.

Během prohlídky, která byla provedena ve stejné obytné oblasti, kde došlo k sexuálnímu násilí, policisté také našli a zabavili oblečení, které měl na sobě v době násilí. Maročan je nyní ve vazbě ve věznici v Turíně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Arab znásilnil 14letého chlapce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.