Většinu džihádistů přiváží do Itálie lodě neziskovek pod německou a norskou vlajkou

Většinu džihádistů přiváží do Itálie lodě neziskovek pod německou a norskou vlajkou

O tom, že je celá invaze nejen z Afriky organizovaná a řízená globalisty, dnes snad už nikdo nepochybuje. Evropa má být zničena a Evropan vyměněn za černochy, Araby, Afghánce a Pákistánce. Plán, který je nyní realizován, by však nemohl šlapat jak na drátkách, kdyby neměli ti nahoře své poplatné slouhy.  V rámci Evropy patří k hlavním organizátorům invaze EU a Vatikán, jimž zdatně přizvukují mnohé národní státy a jejich slouhovské vlády. Ty, které viditelně nepřisluhují, se alespoň snaží vychovat patřičně multikulturně uvědomělou mladou generaci, která už bude invazi svolná.

K vládám, které zcela otevřeně podporují invazi do Evropy, patří především vláda německá, ostatně, Německo je hegemonem, přičemž ostatní země jen slepě poslouchají. Pak není divu, že i pašerácké neziskovky, jimž patří nejen lodě, ale i početný personál a průzkumná letadla a drony, plují právě pod německou vlajkou.

Další vlajkou, pod níž se do Evropy dostávají afričtí invazisté, je vlajka norská, což možná mnohé z vás udiví v kontextu faktu, že Norsko není v EU. Nicméně, i tak je již velmi slušně islamizováno. Nutno všem dodat, že pod touto vlajkou plují lodě Ocean Viking Lékařů bez hranic – SOS Mediteranee.

Právě na fakt, že Itálie čelí výsadkům džihádistů ze strany lodí, které plují pod vlajkou jiných zemí, upozornil nedávno italský admirál Nicola de Felice, který soustavně před invazí varuje.

Loď Sea Watch 3 s kapitánkou Carolou Racketeovou právě vylodila v Trapani 257 nelegálních přistěhovalců, kteří zaplatili překupníkům za jejich přepravu na palubě německé lodi. Dalších 549 ilegálů vylodila v Pozzallu norská loď Ocean Viking. Vlajkový stát Sea Watch 3 je Německo, které udělilo této lodi svou státní příslušnost a právní status udělením vlajky. Státní příslušnost znamená podřízení lodi a její posádky svrchovanosti Spolkové republiky Německo. V praxi je Sea Watch 3 německé území, stejně jako paluba Ocean Viking je norské území.

Jak víte, dublinské nařízení Evropské unie stanoví kritéria a mechanismy pro určení členského státu odpovědného za posuzování žádosti o mezinárodní ochranu podané v jednom z členských států státním příslušníkem třetí země. Článek 13 zejména stanoví, že dotyčný členský stát je příslušný k posouzení žádosti o mezinárodní ochranu, pokud ilegál překročil hranice členského státu po zemi, po moři nebo letecky a pochází ze třetí země. Z toho vyplývá, že Německo je odpovědné za ilegály na Sea watch 3 a Norsko za Afričany na palubě Ocean Viking.

Je proto načase, aby italská vláda přednesla věc Evropskému soudu pro lidská práva (ESLP) tím, že obviní německou a norskou vládu z pokračující protiprávní činnosti lodí Sea Watch 3 a Ocean Viking a že rezolutně prokáže porušení ustanovení Vídeňské úmluvy Německem a Norskem s tím, že jejich jednání je neslučitelné s Dublinskou smlouvou EU.

Toto opatření musí být přijato okamžitě, souběžně s odvoláním italských velvyslanců z Berlína a Osla, a němečtí a norští velvyslanci v Itálii musí být předvoláni, aby prosadili dodržování dublinského nařízení nebo aby vyžadovali odstranění vlajky na těchto lodích. Není to formální požadavek, ale podstatný, protože bez vlajky tyto lodě nemohou plout, jinak by mohly být zabaveny námořnictvem jiné země a jejich posádka zatčena.

Italská vláda má plné právo požadovat na základě mezinárodního práva, aby byli ilegálové přivezeni přímo do Německa a Norska. Itálie musí být opět respektována jako suverénní stát, který se řídí právním státem. Je nepochopitelné, že toho ještě nebylo dosaženo, vždy za předpokladu, že člověk má vlastnosti nebo předpoklady k tomu, aby byl respektován jinými státy, které jinak vždy sledují své vlastní národní zájmy.

Tolik tedy výzva italského admirála. Ovšem nepředpokládám, že tato výzva padne na úrodnou půdu, neboť socanská italská ministryně vnitra invazi vždy velmi podporovala a totéž lze říct i o Bruselem dosazeném a nikým nevoleném premiéru Draghim. Italové tak budou nuceni i nadále trpět invazí v očekávání, že snad volby za dva roky něco změní. To už ovšem může být příliš pozdě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Většinu džihádistů přiváží do Itálie lodě neziskovek pod německou a norskou vlajkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout