I v Lucembursku stoupá zločinnost muslimských severoafrických gangů

I v Lucembursku stoupá zločinnost muslimských severoafrických gangů

Fakta jasně ukazují, že v posledním desetiletí tyto problémy narůstají prakticky v celé západní Evropě, nicméně EU se přesto snaží vehementně protlačit nový migrační pakt EU. Problémy, které pociťuje stále více obohacovaných měst, ale stále častěji i menších obcí, se dřív či později “přelijí” do celé Evropy. Být součástí EU totiž znamená odevzdat do Bruselu kompletní suverenitu a podřídit se pravidlům superstátu, k němuž politika EU směřuje…

Příslušné orgány vysvětlují, že dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily nárůstu brutality  organizovaných gangů v Lucembursku, aby situace nedospěla až tak daleko, jak je to vidět například v sousedních zemích, jako je Nizozemsko. Přesto brutalita gangů i počty incidentů narůstají.

Při boji 4 proti 15, kdy jsou severoafričtí útočníci ve značné přesile, je výsledek boje předem jasný. Svědek – jeden ze čtveřice napadených –  a jeho přátelé se raději nechali zbít a nebránili se, ze strachu, že budou zmasakrováni. Útočníci jim vyhrožovali nožem, jeden z jeho přátel byl dokonce několikrát zbit pěstí do obličeje. Pokračuje ve svém příběhu: “Opravdu jsem se velmi bál o svůj život, kdybych udělal jediný pohyb, mohli mě bodnout. Všechno nám ukradli, otočili se a řekli nám, abychom nic neříkali.”

Agresoři, z nichž většina byla velmi mladá,  byli všichni – až na jednoho – severoafrického původu. Jediný útočník evropského původu také udeřil jednu z obětí několikrát poté, co vykřikl, že “nemířil správně”.  Brýle jedné z obětí byly zničeny poté, co byla zbita několika údery do nosu.

K podobným případům napadení ze strany gangů tak dochází stále častěji i v Lucembursku, přičemž lze předpokládat, že se velmi brzy vyrovná co do kriminality sousedním zemím.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “I v Lucembursku stoupá zločinnost muslimských severoafrických gangů

  1. Tam, kde mlslo, tam nebezpečno. Chápu, že je obtížné chodit všude s těžkou pistolí, ale možná existují i lehké. Ovšem asi jako jinde, zákony budou spíše nehrávat útočníkům, než obráncům. Lepší je ale mlsla do země nevozit, pak člověk sebou nic nosit nemusí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.