Francie: Muslim citoval Korán a křičel: „Jsem připraven zabíjet nevěřící, uvidíte co je muslim!“

Vražedných prohlášení vůči nevěřícím je plný Korán. Tato prohlášení se často citují v mešitách, či dokonce jsou tyto nenávistné nápisy v arabštině na jejich zdech. A to samozřejmě i v Evropě. Nenávist ke káfirům je povinná, povolena je pouze přetvářka v rámci džihádu. Zatímco Evropané tak v rámci zvrácených zákonů, které nejsou daleko od zákona šaría, musí velmi dobře hlídat každé své slovo směrem k islámu, muslimové mohou dnes a denně šířit nenávistná slova v mešitách.

V pondělí byl 37letý muž odsouzen k jednomu roku vězení za vyhrožování smrtí četníkům v noci z 2. na 3. července.

„Tohle je poprvé v mé desetileté kariéře, kdy jsem se setkal s takovou vlnou nenávisti.“ U soudu v Beauvais (Oise) poručík četnictva prohlásil: „Bouchal tak silně na dveře cely, že jsme se báli, že je vyrazí,“ naznačuje důstojník, který  pravděpodobně nikdy nezapomene na Morada A.

Toto pondělí byl 37letý muž odsouzen k jednomu roku vězení za vyhrožování smrtí a urážky četníků z brigády Chambly. Ale také za to, že obhajoval terorismus, když byl v policejní vazbě.

V pátek 2. července byl Morad A. vyslechnut četníky po výhrůžkách smrtí adresovaných jeho exmanželce prostřednictvím sociálních sítí. Poté byl umístěn do vazby. Ale když mu řekli, že mu vazbu prodlouží, začal křičet, že své děti neviděl 6 let a zase je neuvidí, protože je ve vazbě. „Jakmile se zblázním, na nic nemyslím,“ řekl u soudu.

Výhrůžky smrtí, urážky četníků a jejich rodin…. Tím pro četníky začala divoká noc. Po chvíli začal Morad A. mluvit na podporu terorismu. „Na tomhle životě není nic, co by mě zajímalo, jsem připraven jít zabít ty nevěřící,“ křičel, přičemž výhružky prokládal  citacemi z Koránu. „Uvidíte, co je skutečný muslim. Vykouřím tě, hodím na tebe výbušniny,“ vykřikoval z vězení. „Stále dokola opakoval výhružky,“ shrnuje četník přítomný tu noc.

Obžalovaný, který se u soudu snažil urážky a výhrůžky bagatelizovat, vyvracel fakta spojená s obranou terorismu. „Je to příliš, proč bych to říkal?“ ptal se a tvrdil že není praktikujícím muslimem. Podle jeho právníka by to mělo být vnímáno jako „slovní výbuch, který se může stát každému“. „Ale neuvědomil si následky toho, co říká,“ řekl a odvolával se na jeho obtížnou cestu od dětství až po mnohonásobné pobyty ve vězení. „Jakmile se cítí zatlačený do kouta, vybuchne a pak jeho vztek nemá hranice,“ dodává.

Tyto argumenty viditelně přesvědčily soud, který nařídil, aby byl rozsudek vykonán ve formě veřejně prospěšných prací, ve vězení tak nestráví ani jediný den.

K uvedenému jen dodávám, že muslim, který nepraktikuje, neumí citovat Korán. Tento muslim tak očividně Korán zná, takže řeči o tom, že není praktikující muslim, byly jen účelovou lží. Pokud by totiž přiznal, že je aktivně praktikující muslim, mohl by se po výše uvedených výhružkách dostat na seznam extremistů, čemuž se nyní nejspíš vyhne. Pokud pak třeba za pár týdnů nebo měsíců skutečně zaútočí na bezvěrce, ponese svůj díl viny i soudce, který ho nechal na svobodě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslim citoval Korán a křičel: „Jsem připraven zabíjet nevěřící, uvidíte co je muslim!“

  1. Ve Francii obzvlášť jsou soudci pod vlivem soudcovské unie, kterážto vydala metodiky k ochraně mlslimů a tak soudci poslouchají zadání, i politické reprezentace. Když jim to voliči dovolí, je to jejich sebevražda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout