Američané cpou Afghánce i do Afriky, 2 tisíce jich má bydlet v 5hvězdičkových hotelech v Ugandě

Američané cpou Afghánce i do Afriky, 2 tisíce jich má bydlet v 5hvězdičkových hotelech v Ugandě

Jak dlouho vydrží Afghánci v Ugandě? I když má jít o 5* hotely, v režii USA, přece jen nepředpokládám, že by chtěli být Afghánci dlouhodobě v Africe, kde přece jen nezískají dávky, za jakými se hrnou především do Německa, či dnes už snad kamkoli po Evropě. Ostatně, Američané tvrdí, že jde jen o dočasný pobyt. Ale kam s nimi pak? Neměli by jít všichni do USA? Jenže USA již předem deklarují, že přijmou jen 10 tisíc Afghánců, zbytek zůstane v Evropě, již zmíněné Ugandě či například Mexiku.

Začnou se tak postupně islamizovat i zatím islámem víceméně nedotčené části amerického kontinentu? V kontextu uvedeného se ovšem zdá, že pro Afghánce už bude lákadlem jakákoli země, hlavní pro ně zřejmě bude, aby dostávali žádanou džizju a měli k dispozici vše, co muslim žádá. Pak se ani nedivím, že jsou ochotni zůstat i u nás, přece jen ve srovnání s Ugandou….

Na naléhání americké vlády Uganda „dočasně“  přebírá 2000 Afghánců. Před několika dny se 51 z nich vydalo do Entebbe na charterový let financovaný mimo jiné „globální rozvojovou společností“ Sayara International a Rockefellerovou nadací. Podle oficiálních informací jsou nyní do Ugandy odváženy převážně afghánské ženy, děti, ale také příslušníci jiných národností. Podle nedávných zpráv jsou Afghánci nyní ubytováni v pětihvězdičkových hotelech, jako je Imperial Resort Beach v Entebbe (viz titulek) – placených americkou vládou a její spolupracující „organizací humanitární pomoci“.

Nadšení z přijímání Afghánců v Ugandě je omezené, existuje podezření na cílenou taktiku, koneckonců USA je mohly přijmout přímo, ale zbaví se jich tím, že je vnucují jiným zemím s finančními pobídkami, přičemž není jisté, jak dlouho bude „dočasný“ pobyt trvat.

K tomu jen dodávám, že se samozřejmě bude jednat o „dočasný“ pobyt jen v případě, že si dotyční zvládnou sami zajistit přesun do některé „země zaslíbené.“

Mimochodem, všimli jste si, kterápak nadace tyto přesuny Afghánců financuje? Není to snad důkaz, že současné zdánlivě nesouvisející globální světové procesy spolu velmi úzce souvisejí a jsou ovládány z jednoho „centra“?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Američané cpou Afghánce i do Afriky, 2 tisíce jich má bydlet v 5hvězdičkových hotelech v Ugandě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout