Belgie: Muž s nožem přepadal lidi na ulici a okrádal je, dva zranil

Belgie: Muž s nožem přepadal lidi na ulici a okrádal je, dva zranil

Zdroje sice neuvádí nic bližšího o původu násilníka a zloděje, nicméně ne každý si dovolí napadat lidi s nožem v ruce, na ulici a vpodvečer, kdy je v létě ještě světlo. Nepochybuji, že půjde o jednoho z obohacovačů, neboť tato lokalita je jejich výskytem vyhlášená…

Muž ozbrojený nožem napadl v pondělí pozdě odpoledne kolem 18:30  tři lidi na silnici z Monsu do Dampremy a na silnici z Bruselu do Charleroi, uvedla záchranná služba. Dva lidé byli zraněni a převezeni do nemocnice.

Osoba ozbrojená nožem zaútočila na ženu na cestě z Monsu do Dampremy (Charleroi, provincie Hainaut), aby jí ukradla náhrdelník a peníze. O chvíli později podezřelý napadl muže, který šel v doprovodu své dcery na Chaussée de Bruxelles v Charleroi. Útočník umístil nůž pod krk oběti. Muži se podařilo útočníka přemoci, čímž ho zahnal na útěk. Obě pořezané oběti byly převezeny do nemocnice. Podle záchranné služby byla žena zraněna na rukou a krku. Druhá oběť byla zraněna na jedné ruce.

Několik týmů z policejní oblasti Charleroi a GSA (sledovací a podpůrná skupina) v současné době pátrá po podezřelém, který je na útěku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: Muž s nožem přepadal lidi na ulici a okrádal je, dva zranil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout