Afričan brutálně znásilnil Italku, která byla venku s tříletou dcerou, dítěti nafackoval

Afričan brutálně znásilnil Italku, která byla venku s tříletou dcerou, dítěti nafackoval

Hrůzné vzpomínky na otřesný zážitek si mladá žena ponese do konce jejího života, z napadení si tak odnáší nejen šrámy na těle, ale i na duši. V případě Afričanů se pak přepadené ženy mohou obávat i dalšího možného následku, jako třeba v Africe obvyklého AIDS. Lze jen doufat, že teprve tříletá dcera na všechnu tu prožitou hrůzu časem zapomene…

Okamžiky skutečné hrůzy zažila mladá žena s dcerkou. Posádka oddělení prevence kriminality procházela vesničkou Schiavonea Agro v Corigliano-Rossano v provincii Cosenza. V jednu chvíli slyšeli strážníci srdcervoucí výkřiky ženy a pláč malé holčičky.

Policisté okamžitě lokalizovali místo, odkud výkřiky přišly, a spatřili Afričana, jak znásilňuje šestadvacetiletou ženu. Ještě hrůznější bylo, že na místě byl také kočárek, v němž seděla tříletá holčička, která byla vyděšená a v slzách.

Mladá žena pak agentům řekla o své noční můře. Uvedla, že byla vetřelcem několikrát znásilněna. Afričan ji praštil kamenem do hlavy. Pak ji silou vlekl po zemi podél cesty. Oběť také uvedla, že se 43letý muž dopustil násilí i na její dceři. Dal jí facku.

Žena byla spolu se svou dcerou převezena do nemocnice. Znásilněná žena má po celém těle různé modřiny a odřeniny. Zatčený muž byl převezen do vězení v Castrovillari, kde by měl předstoupit před soudní orgány.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Afričan brutálně znásilnil Italku, která byla venku s tříletou dcerou, dítěti nafackoval

  1. Je opravdu neuvěřitelné, že vláda tyto nadržené primitivy a agresory dováží a chrání, poskytuje jim veškerá práva, která původně byla vytvořena pro lidské bytosti. Zajímá to Italy vůbec ? .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.