Za vraždu švédského policisty byl zatčen Ahmed, který už dřív útočil nožem (video)

Za vraždu švédského policisty byl zatčen Ahmed, který už dřív útočil nožem (video)

Před dvěma dny jste si zde mohli přečíst o zákeřné vraždě švédského policisty. Jak se nyní zjistilo, tak tu má na svědomí recidivista, který již v minulosti útočil nožem, ovšem vzhledem k nízkému věku si ve vězení pobyl jen velmi krátkou dobu. Jakmile vylezl z vězení, útočil znovu.

Muslimové měli samozřejmě z vraždy káfira – a ještě k tomu policisty – obrovskou radost, takže ihned po vraždě začali oslavovat nejen na sociálních sítích, ale vyšli i do ulic, kde smrt nepřátelského káfira slavili ohňostroji.

17letý muž zatčený za policejní vraždu v Göteborgu je tatáž osoba, která ve věku 15 let provedla v roce 2019 útok nožem v tramvaji v Göteborgu, uvedl expressen. Jakmile byl propuštěn z krátkého trestu, pokusil se znovu zavraždit stejnou osobu, ale místo toho zabil 33letého policistu.

zatýkání Ahmeda:

Muž usvědčený z pokusu o vraždu se jmenuje Sakariye Ahmed a kvůli svému mladému věku byl po roce vazby propuštěn na svobodu.

Při středečním útoku šel údajně Ahmed po stejné osobě, která byla pobodána v tramvaji, mladíkovi z konkurenčního kriminálního gangu  z takzvané sítě Jobe, který přežil první útok. Ale místo toho byl zastřelen 33letý policista.

Fotografie na sociálních sítích ukázaly, jak policisté zatýkali Sakariye Ahmeda v jeho bytě ve Friskväderstorgetu v Biskopsgårdenu. Ve videu je Ahmed bosý a spoutaný.

Více než 20 lidí bylo vzato k výslechu a podle zpráv pro Aftonbladet byli dva lidé zatčeni, ale poté propuštěni, než mohl být Ahmed zatčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Za vraždu švédského policisty byl zatčen Ahmed, který už dřív útočil nožem (video)

  1. To naši Hamáčkovi prokurátoři by hned obvinili ty, co vraždu schvalují a oslavují a hrozilo by jim 6 let vězení. Ale ti co slaví, to jsou ti “umírnění” mlslimové, tak se jim nesmí zkřivit ani vlásek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.