„Inšallah!“ Muslim, vyzbrojený dvěma noži, rozsévá paniku v ulicích španělské Ceuty (video)

„Inšallah!“ Muslim, vyzbrojený dvěma noži, rozsévá paniku v ulicích španělské Ceuty (video)

Je to jen asi měsíc, co se do španělské exklávy v Africe dostalo asi 12 tisíc vetřelců, většinou Maročanů. Část se ji podařilo vrátit zpět, část se dostala do evropské části Španělska (zejména šlo o ty, kteří tvrdili, že jsou nezletilí) a zbytek se stále potuluje po ulicích Ceuty. K nim zřejmě patří i tento násilný muslimský invazista:

Místní policisté zatkli v pátek večer kolem 21:00 osobu, která byla ozbrojena dvěma noži a způsobila paniku v Juan de Juanes. Výkon policistů byl příkladný, protože okamžitě zasáhli a dostali situaci pod kontrolu, aby se zabránilo eskalaci násilí.

Zatčený bude muset být ošetřen v nemocnici kvůli řezným ranám, které měl na různých částech těla. Měl  nůž v každé ruce, zaséval paniku a měl velmi násilný postoj. Druhý muž, který se objevil na videu, byl zcela rozrušený a pokoušel se bezvýsledně útočníka zklidnit.

Policii upozornili lidé, kteří bydlí v okolí. Ti nemohli uvěřit tomu, co viděli za denního světla, zatímco mnoho lidí bylo na ulici. Policie zatím nesdělila, z jakého důvodu k incidentu došlo.

Jakmile bude zadržený ošetřen v nemocnici kvůli zraněním, poputuje k výslechu, kde bude nutné objasnit, co se stalo a co bylo motivem činu, který šokoval obyvatele této oblasti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “„Inšallah!“ Muslim, vyzbrojený dvěma noži, rozsévá paniku v ulicích španělské Ceuty (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout