„Vykrvácím Francii,“ vyhrožoval Syřan s nožem v ruce cestujícím ve vlaku

Poslední dny byly ve Francii na podobné incidenty poměrně bohaté, což jen potvrzuje fakt, na nějž upozornila jak francouzská armáda, tak policie. Země má značný problém, který neřeší a který se časem ještě prohloubí. Macron už před časem přiznal, že budou možná nuceni některá území přenechat muslimům, kde by si vládli podle práva šaría, neboť to francouzské už beztak nikdo z nich nerespektuje.

Velký strach zažili cestující ve vlaku na trati mezi Mentonem a Marseille tento čtvrtek večer. Zatímco vlak na několik minut zastavil na nádraží v Nice, několik lidí vystoupilo, aby upozornili zástupce bezpečnosti železnic (SUGE). Během první části cesty vytáhl muž ve vlaku nůž, ohrožoval jím spolucestující a zároveň pronášel znepokojivé poznámky.

Strážníci rychle našli podezřelého. U něho objevili nůž s čepelí asi 15 cm, který mu okamžitě zabavili. Muž byl spoutaný a na místo dorazila policie, aby ho vyzvedla.

Podle zdroje blízkého policii pak několik cestujících úředníkům potvrdilo, že tento muž vytáhl ve vlaku nůž a že při tom vykřikoval: „Francouzi jsou všichni zkurvysynové, rabovali jste nás 25 let, zaplatíte za to, co jste udělali v Sýrii“, a dodal: „Vykrvácím Francii“.

29letý obžalovaný, který byl již policii znám, byl vzat do vazby. Nedošlo k žádným zraněním, ale cestující byli v šoku. Bylo zahájeno vyšetřování, které bylo svěřeno justiční podpůrné skupině (GAJ) policejní stanice v Nice. Policie bude muset prověřit tohoto muže a jeho skutečné úmysly.

Že by další z dlouhé řady psychicky nemocných??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„Vykrvácím Francii,“ vyhrožoval Syřan s nožem v ruce cestujícím ve vlaku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout