Invaze parazitů: 95% ilegálů přichází do Itálie jen proto, aby získali dávky

Invaze parazitů: 95% ilegálů přichází do Itálie jen proto, aby získali dávky

Dávky jsou ovšem pro mnohé z nich pouhý přivýdělek, hlavním zdrojem příjmů je pro většinu z nich prodej drog…..

Jedná se o invazi parazitů v etymologickém smyslu slova: bytosti, které nic nevytváří, ale zbavují své hostitele zdrojů, přičemž hostitelé pro ně pracují. To je to, co se děje v Itálii.

Podle nejnovějších dostupných údajů bylo v Itálii v loňském roce vydáno 239 000 povolení k pobytu, téměř výhradně jako sloučení rodiny nebo pro žadatele o azyl. Pouze 14 tisíc z nich dostalo pracovní povolení, z toho 40,5 % jako sezónní pracovníci a pouze 10,6 % kvalifikovaní pracovníci.

To znamená, že byla využita méně než polovina z 30 000 pracovních míst poskytnutých vládou. A že jen o něco více než 5% přistěhovalců přichází do Itálie pracovat. Tak proč je Italové vpouští do země? K čemu jsou vlastně dobří?

V praxi přistěhovalci přicházejí do Itálie, aby dostávali sociální pomoc, ne aby pracovali. A to je proces, který se děje již roky. A to až v takové míře, že poměr nákladů a přínosů imigrace v Itálii je dnes zcela nevyvážený.

Počet přistěhovalců v Itálii je v současné době více než 5 milionů. K tomu je třeba přičíst ještě jeden milion ilegálů, kteří nemají povolení k pobytu, a proto nejsou nikde evidováni. Do Evropy jsou dováženi líní parazité, kteří vytvoří armádu cizinců pro budoucí džihád.

Navíc, díky Hnutí 5 hvězd a PD (italská sociální demokracie) jsou 14% z těch, kdo pobírají tzv. základní nepodmíněný příjem, právě tito importovaní invazisté.

Mimochodem, zdá se, že jistá individua mají parasitismus v krvi (čest výjimkám). A je jedno, zda dotyční do Evropy dorazili z Afriky, Středního a Blízkého východu nebo před 700 lety z Indie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Invaze parazitů: 95% ilegálů přichází do Itálie jen proto, aby získali dávky

  1. Kto tvrdí,že Salvini bojoval proti migrácii a zločinom s ňou spojených, nehovorí pravdu. Jeho strana odmieta vystúpenie z EÚ, fanaticky podporuje Izrael, nič nenamieta proti legálnym migrantom /tí ilegálni už prakticky neexistujú nikde v Európe, s tým súhlasím/ a keby ich bolo príliš veľa alebo by sa nezmestili do kože, chce ich rozmiestniť po celej Európe /namiesto deportácie/.

  2. Doufejme, že to Italským voličům dojde, a opět to hodí ve vyšším počtu Salvinimu a Lize, za jehož působení byl počet přijíždějících lodí s imigranty o 97 % nižší, a měl tak jasné měřitelné výsledky. Ale je to na Italech, my s tím mnoho nenaděláme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout