V Hamburku útočil nožem Afghánec – 4 zranění

V Hamburku útočil nožem Afghánec – 4 zranění

Není dne, aby v Německu nedošlo k nějakému tomu multikulturnímu obohacení s nožem. Tentokrát měly oběti štěstí, že nedopadly podobně, jako nedávné oběti z Würzburgu, ale došlo jen k lehčím zraněním…

Ve venkovní části restaurace  v neděli večer v Hamburku-St. Georg se objevil 20letý Afghánec, který prý náhle po hádce s jedním z mužů vytáhl nůž. Když kolem sebe bodal, tak byli zraněni také tři svědci. Dříve údajně došlo ke sporu mezi muži na Hansaplatzu, po němž Afghánec pronásledoval svého oponenta do restaurace, kde ho napadl.

29letý muž, kterého Afghánec pronásledoval, je lehce zraněn kapesním nožem s otvírákem na lahve. Tři svědci (43, 52, 55) utrpěli povrchová bodná a řezná zranění. Dvě z obětí byly preventivně převezeny do nemocnice. Policii se podařilo zatknout 20letého muže na místě činu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Hamburku útočil nožem Afghánec – 4 zranění

  1. Už jste s tím trapní, začněte psát až se skopčáci začnou bránit a budou mrtví ti tzv “duševně nemocní”. Chtěl bych vidět skutečně pravdivou statistiku o tom co tam ti “duševně nemocní” dělají. Kam až to ti ( nemohu říci Němci) protože ti už asi vyhynuli, pod vedením DDR mládežnické předsedkyně dotáhli.

  2. A bude hůř. I k nám armáda doveze nějaké ty “spřátelené” překladatele, s rodinami asi 100 ks. Ti co tu již jsou, hned páchali zlo. Takže to od naší armády není dobrý nápad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.