Mladá Francouzka byla v Paříži na ulici napadena a zraněna neznámým útočníkem

Mladá Francouzka byla v Paříži na ulici napadena a zraněna neznámým útočníkem

Vzhledem k tomu, že nejde o ojedinělý případ, lze předpokládat, že i tentokrát šlo o některého z tisíců ilegálů, kteří dříve tábořili na různých místech Paříže a nyní se pohybují po celém městě, přičemž páchají často násilnou kriminalitu…

Večer v ulicích Paříže se mladé ženě změnil v noční můru. 25letá zdravotní sestra Malvina se rozhodla večer v pátek 9. července vyrazit do Paříže na párty na znovuotevření restaurací a barů: “Jsem zdravotní sestra, musely to být tři roky, co jsem šla naposledy ven, tak jsem si řekla, proč ne,” říká dívka, která si vyrazila s kamarádkami. V centru města navštívily přeplněný noční klub a bar. Malvina a dvě její přítelkyně se rozhodly jít domů kolem 2. hodiny ráno a vydaly se směrem k autu zaparkovanému poblíž.

Malvina s kamarádkami procházela po chodníku na rue du Faubourg Montmartre, v 9. obvodu hlavního města, když jim zkřížil cestu třicátník. Muž ji náhle udeřil silou do obličeje a pokračoval v cestě.

Kromě fyzických zranění, která dokonce vyžadují operaci, je Malvina traumatizována: “Nespím, nejím, mám noční můry. Když jdu po ulici a vidím muže, okamžitě jdu na druhý chodník,” vypráví. “Je to trauma, které jsem si nezasloužila. Jsem zdravotní sestra, pomáhám lidem a takhle mi děkují. Z toho je mi špatně.” Doufá dnes jen v jednu věc, a to, že útočník bude nalezen, ale přesto se ptá: “Můžeme být v bezpečí v Paříži v roce 2021?”

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Mladá Francouzka byla v Paříži na ulici napadena a zraněna neznámým útočníkem

  1. Nechci Francouzce radit, ale mohla by třeba začít přesvědčovat lidi ve svém okolí o tom, že i ve volbách mohou přispět k větší bezpečnosti občanů Francie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.