To není  Somálsko, to je Německo (video)

To není Somálsko, to je Německo (video)

V multikulturně obohacovaném Německu jsou podobné záběry, jako ten níže, stále obvyklejší. Jak uvádí i německé zdroje, tak nejvíce obohacovány jsou ty obce, jimž vládnou socani nebo Zelení. To by mělo být poučením i pro nás a opět připomínám, že EU hodlá maximum kompetencí ohledně azylových otázek převést na obce. Tím by mnoho českých a moravských měst a obcí mohlo mít brzy podobné problémy, neboť Piráti, TOP0,09, KDU nebo socani – tedy tradičně vítačské strany – vedou v různých koalicích nejedno město v ČR.
Níže se můžete podívat na video z jednoho takového multikulturně obohacovaného města. Hlavní protagonista – jak jinak – skončil na psychiatrii…

Ve volebním obvodu Calw také zažívají katastrofální přistěhovaleckou politiku velké koalice CDU-CSU, SPD, Zelených, FDP a levice.

„33letý Afričan dostal záchvat vzteku v Hugo Römpler-Straße v Schömbergu. Byl velmi agresivní,“ řekl mluvčí policejního ředitelství Pforzheim. Obklíčil kolemjdoucí a kopal do zaparkovaného auta, uvedla policie. Také poškodil okno ve Volksbank. Na místě byla hlídka policejní stanice v Calwu a muže zadržela. Muž byl poté odvezen do Psychiatrického centra Calw – Klinikum Nordschwarzwald v Hirsau.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “To není Somálsko, to je Německo (video)

  1. Dle psychologických výzkumů je spokojen člověk ten jež je na podobné úrovni s okolím, pakliže je na tom okolí lépe, než on, je nespokojen, a přeci jen se projevuje určitá závist, i frustrace. A takový primitiv z divočiny nikdy nedosáhne úrovně okolí v Německu, a tak je frustrován, někdy z té závisti až skutečně onemocní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout