Syřan zavraždil dva pacienty na německé klinice, nacpal jim do krku roušky a uškrtil je

Syřan zavraždil dva pacienty na německé klinice, nacpal jim do krku roušky a uškrtil je

Předem je třeba upozornit na to, že tento vrah nebude nikdy skutečně potrestán, neboť byl už před vraždou seznán psychicky nemocným. Ovšem nikdo ve skutečnosti neví – podobně jako u statisíců jeho soukmenovců – čeho všeho se dopustil už v Sýrii.  Mnoho bojovníků za chalífát bylo odmala vychováno tak, aby se z nich stali zabijáci a je fakt, že ne každý dokáže tento zásadní prvek výchovy v dospělosti potlačit. Ostatně, většina těch, kdo přichází do Evropy – a je jedno, zda z oblasti Středního a Blízkého východu nebo z Afriky – má totéž poslání. Jen ti psychicky labilnější se jednoduše projeví poněkud předčasně.

Proto je na místě se ptát, zda bylo za útokem skutečně pouze psychické onemocnění….

Po násilné smrti dvou pacientů v psychiatrické léčebně v Lüneburgu bylo zahájeno soudní řízení proti mladému Syřanovi. Státní zastupitelství považuje 21letého muže za nebezpečí pro širokou veřejnost a usiluje o trvalou hospitalizaci v psychiatrické léčebně.

Podle předběžné zprávy má muž paranoidní schizofrenii. Zahájení procesu se ve čtvrtek zúčastnily dvě zdravotní sestry zraněné pachatelem.

Syřan je obžalován ze zabití ve dvou případech, nátlaku, nebezpečného ublížení na zdraví a pokusu o nebezpečné ublížení na zdraví v kombinaci s odporem a napadením policistů. 19. února obviněný ve stavu snížené odpovědnosti kvůli nemoci údajně zabil dva pacienty ve věku 54 a 56 let.

Údajně v noci vešel do pokojů pacientů. Uškrtil jednoho muže a strčil mu do krku tři chirurgické roušky. O několik minut později udeřil druhého pacienta vysílačkou, přičemž ten poté utrpěl kraniocerebrální trauma. Pak začal běsnit, házel židle a porcelánové nádobí na ošetřovatele a policisty. Dvě sestry a několik policistů utrpělo zranění rukou. Obviněný se krátce předtím dobrovolně vydal na kliniku jako pacient.

Dalších sedm dní slyšení bylo naplánováno  až do začátku srpna. V pondělí 5. července bude obviněný vyslýchán.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Syřan zavraždil dva pacienty na německé klinice, nacpal jim do krku roušky a uškrtil je

  1. Souhlas, pár primitivů a tanečníků s noži se projevilo předčasně, zatímco sta tisíce jich čeká ve “spících” buňkách. Ty možná uvidíme pak v gerilových válkách třeba ve střetu s Francouzskou armádou, či jinde. Tito skuteční vojáci is lamu jednají na rozkaz svých velitelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.