Šokující výpověď Švéda odhaluje kolaboraci vládních švédských sociálních demokratů s muslimy

Šokující výpověď Švéda odhaluje kolaboraci vládních švédských sociálních demokratů s muslimy

Švédský důchodce, který žije zejména přes zimu v Thajsku, vypovídá nejen o dohodě vládních sociálních demokratů s muslimy, ale také o tom, jak byl souzen za islamofobii. Právě výpověď tohoto Švéda plně zapadá do toho, co se děje napříč zeměmi EU. Tam, kde se socani dostávají do vlád, dochází k praktikování práva šaría pod rouškou „předsudečné nenávisti“. Připomínám, že i u nás to byla tato vláda s podílem socanů, kdo předsudečnou nenávist zavedl a za koho se začali ve velkém soudit islamofobové za výroky na internetu.

Jsem už dlouhodobě přesvědčena, že sociální demokracie napříč EU (až na drobné výjimky jako Dánsko) má dohodu s muslimy, na jejímž základě má být vůdčí silou islamizace té které země. Důkazů k této skutečnosti je nepřeberně. Zcela na rovinu tak mohu říct, že pokud bych byla muslim, budu u nás volit právě ČSSD, neboť již dávno je mi jasné, že jde o stranu, která má dopomoci co nejrychlejší islamizaci země.

V sousedním Rakousku měli právě sociální demokraté (SPÖ) několik skandálů ohledně spolupráce s radikálními salafisty, sociální demokraté (PD) v Itálii mají – podobně jako u nás – ministerstvo vnitra, díky čemuž je nyní Itálie hlavní vstupní branou džihádistů do Evropy – a tak bychom mohli pokračovat napříč EU. Je ovšem pravda, že mnohde socanům v úsilí o islamizaci země zdárně sekundují Zelení (resp. u nás Piráti), v nejvíce islamizovaných zemích se dostávají do popředí i islámské strany.

A nyní k tomu, co vypověděl švédský důchodce, odpůrce tamního režimu, souzený za kritiku islámu:

„V roce 1999 se švédští sociální demokraté tajně dohodli s islámskými skupinami s vazbami na Muslimské bratrstvo, aby nahradili podporu, kterou sociální demokraté ztratili od švédské dělnické třídy, hlasy muslimských přistěhovalců. Aby získali tyto hlasy, slíbili, že muslimům dají pozice v obcích, krajských radách a parlamentu. Poté se zákon zakazující podněcování víceméně stal zákonem šaría, který se používá k zastavení kritiky islámu, zejména proto, že soudnictví se stalo velmi levicově orientovaným.

Denny Abrahamsson, švédský důchodce, stíhaný za islamofobii

Mnoho muslimských násilníků a členů gangu dostane velmi měkké tresty a jen velmi málo z nich je deportováno, i když nemají švédské občanství. Existuje také skupina s názvem „Online Hate Reviewer“, která skenuje sociální média kvůli „rasistickým“ komentářům o imigrantech. Takové komentáře zveřejňují převážně důchodci. Švédové se velmi bojí, že budou označeni za rasisty, protože mohou přijít o práci a přátele, takže mladí lidé jsou většinou potichu. Tato skupina dostává peníze daňových poplatníků od vlády.

Krátce poté, co jsem vyhrál odvolání kvůli kritice islámu, mě stejný práskač znovu nahlásil pro další komentáře na Facebooku. Zvláštní je, že jsem tyto poznámky učinil v jiné zemi, ale pokud jsou komentáře zaměřeny na švédské publikum, spadají pod švédské právo, i když je píšete v uzavřené skupině lidí, kteří sdílejí stejné názory. V červnu 2018 jsem byl vyslýchán tureckou ženou, o které jsem měl podezření, že je muslimka, ale odmítla odpovědět, když jsem se jí zeptal. Byl to velmi nepřátelský výslech a také strávila spoustu času prohlížením mého účtu na Facebooku a mapováním jmen a obrázků mých dětí. Můj nejmladší syn z toho byl velmi rozrušený.

Před dvěma lety byl můj účet na Facebooku vymazán poté, co jsem dostal mnoho blokací kvůli mým komentářům a měl jsem jít za výroky před soud…“

Dále už švédský důchodce jen popisuje peripetie, které zažíval se švédským soudním systémem, který jde mnohem tvrději proti islamofobům, než proti muslimským násilníkům. Z jeho výpovědi jsem zvolila tuto velmi zásadní část, která jasně ukazuje, že je skutečně islamizace všech zemí EU koordinovaná – zřejmě z EU – a je ve všech zemích jako přes kopírák. Také u nás stanula za poslední dva roky spousta lidí před soudem kvůli drsnějšímu výroku na adresu islámu či muslimů.

Dřív se za podobné výroky neodsuzovalo, ovšem po nástupu vlády kovaného islamofila Al Hamajdy, který tvrdí, že islám je pro lidstvo obrovským přínosem, nastal doslova hon na islamofoby. Myslíte, že jde o náhodu? Také naše ministerstvo vnitra má k ruce své práskače, kteří hledají islamofoby zejména na sociálních sítích. A pokud se podíváme do jiných zemí, je to tam jako přes kopírák. Totéž se děje nejen ve Švédsku nebo u nás, ale i v Německu, Francii a některých dalších zemích EU – většinou tam, kde mají podobně islámu extrémně vstřícnou vládu.

Jak jsem upozornila již v několika článcích, tak jsou zde zcela jasné důkazy, že evropské země záměrně falšují oficiální statistiky počtu muslimů, což se zjistilo například u Švédska, Německa nebo Francie, ale podobně konají i další evropské země. Oficiálně se přiznává jen zlomek skutečného počtu muslimů, neboť reálná čísla by mohla v některých zemích vyvolat značnou paniku mezi původním obyvatelstvem.

Alarmující ovšem je i skutečnost, že tyto proislámské strany volí do značné míry i nemuslimové, tedy původní Evropané, kteří tak sami pomáhají své země islamizovat. Německo letos přidělí občanství asi milionu Syřanů, kteří přišli v roce 2015. Ti mají u podzimních voleb na výběr mezi Zelenými a socany, což jsou hlavní islamizační strany, ale i CDU má svoji islámskou odnož. Pak je celkem jasné, že skutečná opozice nemá u našich sousedů sebemenší šanci. A podobné je to i jinde v EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Šokující výpověď Švéda odhaluje kolaboraci vládních švédských sociálních demokratů s muslimy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout