Zwickau: Afričan s nožem na ulici se stává německým folklorem (video)

Zwickau: Afričan s nožem na ulici se stává německým folklorem (video)

V Německu došlo včera k dalšímu multikulturnímu obohacení nožem, tentokrát v režii Gambijce:

Sasko, Zwickau, 02.07: Scéna, která silně připomíná „Würzburg“. Zdá se, že saská policie udělala chybu, která mohla mít fatální následky.

Zdánlivě zmatený a nepředvídatelný polonahý černoch čelí policii v bojové póze s nožem. Policisté se rozhodli nepoužít střelné zbraně a umožnili mu utíkat pryč. To mohlo mít strašlivé následky jako ve Würzburgu v případě, že by se Afričan rozhodl následovat příkladu svého soukmenovce.

Mladý muž je jedním ze statisíců afrických džihádistů, kteří byli propašováni do Evropy. Mladí, silní, nevzdělaní a dostatečně bohatí na to, aby si mohli zaplatit překupníka.  To jsou ti, kdo se nyní pohybují po Evropě.

Jenže kdo si může ve skutečnosti dovolit zaplatit tisíce dolarů za cestu do Evropy? Samozřejmě, vojáci chalífátu. Ozbrojené skupiny typu al Šabáb, Boko Haram, či v Africe aktuálně velmi aktivní ISIS, jsou těmi, kdo mají dostatek prostředků na přemístění svých vojáků do Evropy.

Dnes měli občané Zwickau velké štěstí, neboť Afričan byl nakonec zatčen. Ale co přinese budoucnost?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Zwickau: Afričan s nožem na ulici se stává německým folklorem (video)

  1. Ve Zwickau není zatím mešita, a tak tam pobíhají přidělení miláčci Merkelové spíše bezprizorně exhibizujíce tancem s noži naučeném ve své původní zemi. Až tam ve východním Německu nechá Merkel vystavět mešity, pak půjde o sofistikovanější útoky, než předvádí tito primitivové, i když i oni jsou samozřejmě nebezpeční sobě i okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout