Muslimové ve Francii si stěžují, že některé školní jídelny vaří vepřové maso

Muslimové ve Francii si stěžují, že některé školní jídelny vaří vepřové maso

V momentě, kdy se začne jakákoli země muslimům plně podřizovat, jde o jasný signál postupující islamizace. Nebo si snad umíte představit, že by v jakékoli muslimské zemi například akceptovali stížnosti nemuslimů na to, že je jim podáváno halal jídlo? Nebo na to, že naopak nemohou mít vepřové? Strava, která je „haram“ by se jistě ve školních jídelnách muslimských zemí nenašla.

Mnohé školy – a rozhodně nejen ve Francii – se již začaly muslimům plně podřizovat. Někde tak, že vepřové maso vůbec do jídelníčku nezařazují, jinde zachází ještě dál a vaří už jen halal stravu s tím, že „nemuslimům to přece nevadí.“ Děje se tak například také v Německu, Švédsku, Holandsku či Itálii. Záleží samozřejmě na té které škole…

Co se týká stížnosti muslimů na to, že některé školy vaří i vepřové a v ty dny nenabízí alternativu bez vepřového, tak v těchto případech jim nic nebrání dát dětem balíčky s obědem s sebou. Pokud se však školy nakonec podvolí a neodolají tlaku muslimů, bude to jen další potvrzení faktu, že je Francie již nezvratně islamizována….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimové ve Francii si stěžují, že některé školní jídelny vaří vepřové maso

  1. To je jejich taktika is lamizace, stěžovat si vždy a všude na všechno co nesplňuje jejich ideologii, a jsou v tom vytrvalí, tak pak ostatní udolají svou otravností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout