Multikulturní Irsko má značné problémy s agresivními černošskými gangy (video)

Multikulturní Irsko má značné problémy s agresivními černošskými gangy (video)

Mění se pomalu Irsko v Afriku? Podle stoupajících počtů incidentů, ale i rostoucí aktivitě agresivních černošských gangů se zdá, že tomu tak zřejmě skutečně je.  Agrese těchto gangů pak značně vzrostla poté, kdy byl jeden z kriminálních Afričanů v sebeobraně zabit.

14letý irský chlapec byl omráčen a okraden během brutálního útoku gangu až 40 afro-muslimských zločinců vyzbrojených noži. Šokující incident se stal loni v létě v Ashbourne a odporní zločinci tehdy nahráli videa incidentu na Snapchat (video níže).

Chlapec, který byl hospitalizován ve vážném stavu, přišel o telefon a peněženku, než byl odtažen do třetího podlaží vícepatrového parkoviště, kde byl nemilosrdně zbit. Ochranka spěchala na místo a byla nucena použít pepřový sprej na dav, který na ně útočil.
Rozrušená matka mladého muže v rozhovoru pro Dublin Live řekla, že kdyby policie(garda) nezasáhla, bylo by to mnohem horší.

„Odvlekli ho do třetího patra parkoviště, protože bylo izolované a málem ho zabili. Drželi ho a pokaždé, když se pokusil utéct, popadli ho a odvlekli zpátky. Praštili mu hlavou o zem, poranili mu nohu, ruce, žebra, záda.“

Neznal je, pořád se jich ptal: „Co jsem udělal?“ Chlapec upadl do bezvědomí a v době, kdy se tam jeho matka dostala, mu z úst tekla krev.
„Viděla jsem to video, na kterém se při útoku smáli. Říkají: „Právě jsme zabili jednoho z  hochů z Ashbournu“ – neznají ho, nikdy je neviděl. Byli to velcí kluci a jemu bylo teprve 14.“

Gang, o kterém se předpokládá, že pochází z různých oblastí Severního Dublinu, pak nasedl do autobusů a z místa činu utekl. Pouze jedna osoba byla zatčena.

Gang, který můžete vidět na obrázku výše, pro změnu terorizuje obyvatele irského města Tyrrelstown.

Výše můžete vidět útok černošského gangu na irského chlapce.

Afroislámští zločinci řádí v západním Dublinu kvůli smrti George Nkencha, nigerijského ilegála. Nkencho údajně  zcela bezdůvodně udeřil do hlavy asistenta manažera v Eurosparu a pak na něj vytáhl nůž. Po útoku afrického invazisty byl zaměstnanec Eurosparu převezen do nemocnice se zlomeným nosem a vyraženými zuby.
George Nkencho následně uprchl z Eurosparu a dále vyhrožoval lidem na poště, zatímco vybíral podporu. Následně vyhrožoval uniformované gardě nožem.
Záběry naznačují, že Nkencho se vrhl na příslušníky gardy s nožem, než byl při útoku zastřelen před svým domem. Příslušníci gardy uvádí, že se nejprve pokusili agresivního Nigerijce zpacifikovat jiným způsobem, včetně spreje a taseru, ale neuspěli. Teprve poté byl stále agresivnější muž zastřelen.

Místní žena řekla Gemmě O’Dohertyové, irské protimigrační političce, že minulou středu po 15:00 do Drimnaghu dorazily gangy afrických mužů, kteří přinesli baseballové pálky, zastavily v autech poblíž zastávky Luas a začaly spolu bojovat. Červené  BMW bylo rozbité.

Gemma O’Dohertyová na videu níže vypráví o tristní situaci Irska, které je stále více multikulturně obohacováno. Děti, hrající si poblíž byly terorizovány, zatímco majitelé domů v této oblasti se zamkli ve svých domech. Místní žena řekla, že její matka byla vyděšená, ale lidé se zdráhají promluvit.

Velká skupina afrických mužů se nedávno přestěhovala do nedalekého domu, takže nyní obohacují obec i její okolí.

Gemma O’Dohertyová říká, že její strana Protikorupční Irsko je jedinou stranou, která je ochotna deportovat drtivou většinu cizinců v Irsku. Pokud budou zvoleni, deportují skutečně všechny tyto problémové osoby, i když se mnozí agresivní Afričané již v Irsku narodili.

„Pokud chcete změnit svou obec v centrum Nairobi, pak existuje spousta multikulturních míst, kde takto můžete žít, ale Irsko nebude jedním z nich.“

„Tito lidé pocházejí z kontinentu, který je 365krát větší než Irsko, a bohužel se chovají, jako by tu byli doma mnohem více, než my.“

Na videu níže se můžete podívat nejprve na sestřih různých útoků černošských gangů. To vše ve druhé části videa komentuje irská politička Gemma O’Dohertyová (AJ).  Věřte, že to není Afrika, ale Irsko:

Afro-muslimské gangy se v Irsku  střetávají s domorodými irskými teenagery, což mělo za následek smrt irského chlapce. Irští teenageři se spojili a nyní hlídkují v ulicích ve skupinách (viz video níže).

Irsko je obohacováno multikulturalismem dokonce i mimo velká města. Například Lusk byl jen nudná, malebná vesnice severně od Dublinu, dokud se jeden z mnoha dublinských etnických gangů nerozhodl tuto vesnici navštívit a místní obohatit náhodnými násilnými činy a vandalismem (titulní obrázek je záběrem toho, jak obohacovali jednoho z občanů této vesnice). Jak uvádí web DublinLive:

Gang, který si údajně říká „posádka K45“, se pohybuje mezi Blanchardstownem a severním hrabstvím Dublin a je zodpovědný za sérii nevyprovokovaných útoků. V sobotu byli obyvatelé Lusku nuceni se uzamknout doma poté, co do vesnice vtrhlo asi 100 teenagerů, házeli kameny na autobusy, napadali místní občany a rozbíjeli majetek.

Zřejmě je to součást rychle se vyvíjející irské kultury gangů, kde konkurenční etnické gangy nominují neutrální místo mimo enklávy svých gangů v Dublinu, kde mezi sebou bojují a také terorizují obyvatele v oblastech, kde je extrémně nízká policejní přítomnost kvůli vysoce důvěryhodným bílým komunitám.

Tedy – zcela na rovinu – na evropském území, už historicky obývaném bělochy, probíhají kmenové války černošských gangů, přičemž jen tak mimochodem gangy ničí majetek místních, které fyzicky napadají – či politicky korektně řečeno – „multikulturně obohacují“…

„Během posledních 18 měsíců pravidelně cestovaly dospívající gangy na boje svolané na sociálních sítích do Donabate, Malahide a Swords. Garda podezřívá gang, který má africký původ, že stojí za řadou útoků a loupeží v Ongaru, Mulhuddartu, Tyrellstownu a Clonee.

Ale místo toho, aby se proti těmto agresivním černochům přijímala drakonická opatření a aby byli gangsteři i s jejich rodinami deportováni do zemí vhodnějších pro jejich „styl života“, se nyní irské úřady obávají hlavně místních obyvatel, kteří se organizují na obranu.

Irové – podobně, jako mnohé další evropské národy – vsadili na politiku multikulturalismu. Nyní mají jen dvě možnosti: Pokračovat v této politice a časem těmto divochům svoji zemi přenechat tak, jak to plánují globalisté nebo se vzpamatovat, poslat Afričany do Afriky a nastolit v zemi pořádek. Jejich situace by pak měla být varování pro ty části Evropy, které zatím úspěšně politice multikulturalismu unikají. Zdůrazňuji ovšem slovo „ZATÍM“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Multikulturní Irsko má značné problémy s agresivními černošskými gangy (video)

  1. Zdá sa,že /kedysi slobodné a neutrálne/ Írsko o pár rokov dopadne rovnako ako Veľká Británia… A ďalšie bývalé kolónie UK Austrália a Kanada takisto.

  2. Tlupy takových primátů patří do džungle. I IRA bojovala za nezávislost, a najednou se Irové nechají mlátit a okrádat. Také jsem zvědav, zda se Irové pochlapí či ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout