Itálie: Afričan útočil na nádraží na čekající ženu, zranil ji v obličeji

Itálie: Afričan útočil na nádraží na čekající ženu, zranil ji v obličeji

Tak to vypadá, když se stěhuje Afrika do Evropy. Podobných incidentů je v Itálii denně několik, přičemž lze předpokládat, že při nekončící invazi jich bude už jen přibývat a postupně se rozšíří po celé Evropě. Podle všeho útočil na ženu černoch zcela bezdůvodně. V případě, že by takto útočil běloch na černocha, byl by útok považován za rasistický, ovšem zde tato klasifikace nehrozí. A podle všeho ani útočník neskončí ve vězení.

Našli ji v slzách v nádražní budově ve městě Ferrara. Rukama si držela hlavu. Na její záchranu byli přivoláni strážníci Drážní policie. Svěřila se jim, že krátce předtím – uvnitř atria a poblíž pokladen – byla náhle napadena cizincem – Afričanem.

Předtím, než ženu napadl, po ní muž házel velké kameny, které ji naštěstí netrefily. Pak k ní přišel a opakovaně ji udeřil ranami do hlavy.

Násilným napadením jí černoch způsobil pohmožděniny a otoky, které si vyžádaly ošetření na pohotovosti.

Záhy poté, co byla zraněná žena odvezena na ošetření do nemocnice, přistoupila k policistům jiná žena. Řekla, že byla svědkem násilí a sama se stala obětí zuřivosti cizince, neboť také po ní házel kameny.

Policisté během hlídky na nádraží později identifikovali a zastavili útočníka, kterého oběti popsaly.  Muž byl převezen na policejní stanici k identifikaci.

Jak se posléze zjistilo, tak na svém kontě měl útočník  již spoustu zločinů.  30letý muž gambijské národnosti pobývá v provincii Treviso, kde již byl hlášen pro zranění osob a házení nebezpečných předmětů.

Útočník má nyní zákaz vstupu na území obce Ferrara na tři roky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Afričan útočil na nádraží na čekající ženu, zranil ji v obličeji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.