Mnichov: Turek násilím odtáhl ženu do kamionu a tam ji znásilnil

Mnichov: Turek násilím odtáhl ženu do kamionu a tam ji znásilnil

Evropanky se stávají lovnou zvěří a se stoupajícím počtem džihádistů už bude situace jen horší. Stále je třeba připomínat, že ke znásilňování nemuslimek nabádá muslimy Korán, stejně konal i jejich lžiprorok Mohamed, jehož činy nejpravověrnější muslimové slepě následují. Znásilňování nemuslimek, likvidace káfirů či jejich konverze na islám, to vše jsou činy správného muslima. To je skutečný islám. Stejně jako vraždy ze cti, mnohoženství, bití žen, dětské nevěsty, tresty smrti za homosexualitu a ženská obřízka.

V Německu dochází k různým formám obohacování již prakticky denně, ať už jde o útoky nožem, mačetou nebo znásilnění…

23letá žena se stala obětí znásilnění v Mnichově. Žena procházela v neděli kolem 16:25  v oblasti Thalkirchner Straße a Oberländerstraße. Náhle k ní přistoupil muž, který ji chytil a ihned poté ji násilím zatáhl do kabiny řidiče nedaleko zaparkovaného kamionu. Vzhledem k tomu, že 23letá žena byla kvůli útoku v šoku, podle policie se paralyzovaná ani nebyla schopna ubránit. Řidič náklaďáku poté mladou ženu znásilnil, po znásilnění ji vyhodil z kamionu a odjel

Kolemjdoucí se o situaci dozvěděli a oznámili incident na tísňové lince. Policii se podařilo zatknout 41letého Turka bez trvalého pobytu v Německu. V průběhu pondělí má být předveden před vyšetřujícího soudce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Mnichov: Turek násilím odtáhl ženu do kamionu a tam ji znásilnil

  1. Berlín a Brusel se teď stará o blaho lgbt, jak říkala Uršula, že nesmí strádat. A bohužel osudy znásilněných, zraněných žen jsou jim jedno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.