K ničení a rabování v JAR, které s menší intenzitou stále pokračuje, se rádi přidali i policisté (video)

K ničení a rabování v JAR, které s menší intenzitou stále pokračuje, se rádi přidali i policisté (video)

Zprávy z JAR se již objevují jen sporadicky, nicméně situace je tam taková, že se příliš mnoho nezměnilo a očividně zde následuje zimbabwský scénář. Jen očekávám, kdy se ozvou některé humanitární organizace, které mají jinak plnou hubu “pomoci potřebným v nouzi” a začnou konečně pomáhat v útěku těm nejohroženějším, tedy bílým (tak nyní jsem zaběhla do sféry sci-fi, já vím…).

Samozřejmě je mi jasné, že to, co se děje v Jižní Africe, se nehodí komentovat ani na mainstreamu, ale stejně tak budou mlčet všechny aktivistické lidskoprávní ziskovky a raději budou lobbovat za dovoz černých obohacovačů z Afriky do Evropy…

K tématu JAR jsem se už vracet sice nechtěla, neboť všichni již zřejmě tušíte, jak bude tamní přerod v další Zimbabwe pokračovat. Nicméně, objevila jsem další zajímavé video, na němž můžete vidět jihoafrické policisty, kteří se při rabování přidali k ostatním.

Vzhledem k tomu, že policie již v této zemi není funkční, ale stojí plně na straně vzbouřenců, nastal velký zájem o služby soukromých bezpečnostních agentur.

Soukromé bezpečnostní služby jsou proto nyní v Jižní Africe vzkvétajícím podnikem s více než půl milionem zaměstnanců a obratem tři miliardy EUR. S 800 soukromými bezpečnostními strážci na 100 000 obyvatel zaujímá Jižní Afrika smutné první místo na světě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “K ničení a rabování v JAR, které s menší intenzitou stále pokračuje, se rádi přidali i policisté (video)

  1. To je stejná mentalita. Stejná korupce je i v jejich vládě a úřadech.Kdysi jsem byl na přednášce veterináře, který jezdil na odchyty zvířat s panem Vágnerem pro Zoo Dvůr Králové, on se v letadle seznámil s černošským lékařem vystudovaným na UK Praha a pozval ho do sé rodné vsi v Keni, a když tam přijel a viděl ho nic nedělat, tak na otázku proč neléčí lidi, lékař odpověděl, že když ho uctívají jako krále proč by někomu dělal slouhu on. Oni neztratí tu svou mentalitu při návratu do svého prostředí i když jsou studovaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.