Peníze z německých fondů na pomoc obětem katastrof byly převedeny na pomoc žadatelům o azyl

Peníze z německých fondů na pomoc obětem katastrof byly převedeny na pomoc žadatelům o azyl

Dojde alespoň nyní Němcům fakt, že oni sami nepatří k těm, v jejichž zájmu drtivá většina jejich politiků pracuje? Probudí je alespoň současná situace, díky níž vyšlo najevo, že pro Merkelovou a spol. jsou nejdůležitější její hosté ze Středního a Blízkého východu a z Afriky? Poté, co došlo v části Německa k ničivým povodním, se skutečná politika nejen vlády, ale i komunálních politiků vládních stran naplno odkrývá…

Velká povodňová katastrofa v Německu si vyžádala stovky životů. Někteří lidé se stále pohřešují. Tisíce obyvatel přišly o všechny své věci a bojují o přežití. Zároveň se ukazuje, že politici byli varováni, ale mlčeli. To stále více vyvolává otázku odpovědnosti. Mainstreamová média se však  snaží z katastrofy vinit “změnu klimatu”, místo aby zpochybňovala kroky vlád.

Proč byly přehrady plné? Proč nebyla voda vypuštěna včas? Podle místních obyvatel byly přehrady plné až po okraj již několik dní před povodněmi. Pokud však byly německé orgány, jak bylo oznámeno, varovány včas 4 dny před katastrofou, a to i ze zahraničí, proč nebyla voda včas kontrolována?

Téměř zdrcující jsou nyní náznaky, že zde byly obětovány stovky životů kvůli záměrnému selhání politiky. V Anglii se přihlásila britská výzkumnice a hydroložka Hannah Clokeová. Mluvila o monumentálním selhání systému. Podle ní systém varování před povodněmi EFAS, který vyvinula, spustil poplach již 10. července. Všechny oblasti, kde hrozilo největší nebezpečí, mohly být varovány. Tyto údaje dali k dispozici německé spolkové vládě. Nikdo však místní lidi nevaroval!

Ale to není všechno. Ve zprávě o analýze rizik v civilní ochraně z roku 2012 již úředníci a odborníci navrhli nezbytná opatření pro ochranu před povodněmi. Proč se nic nedělalo? To vše je vina německé vlády. Je také zvláštní, že v tomto článku z roku 2013 (!!) byl vypracován postup přípravy na pandemii virem “Modi-SARS”. Co všechno předvídali??

Všichni, kdo jsou nyní závislí na vnější pomoci, jsou zjevně opuštěni a peníze se pravděpodobně dostanou pouze k těm, kteří je tolik nepotřebují. Protože, jak uvádí několik německých médií, německý ministr zdravotnictví Spahn “daruje” namísto peněz na řešení povodňové katastrofy dalších 260 milionů eur WHO na údajný boj proti pandemii. Tato obrovská částka má být použita na testy, léčbu a očkování. Lidé v oblastech postižených povodňovou katastrofou by tyto peníze potřebovali. Již v roce 2020 zaplatil německý ministr zdravotnictví WHO 500 milionů eur. Ale peníze, které byly původně určeny pro oběti přírodních katastrof, šly i jinam..

Již v roce 2014 Süddeutsche Zeitung napsal: “Vláda by měla používat fondy, které byly určeny pro oběti katastrof, na pomoc uprchlíkům. Fondy, které byly vyplaceny do fondu na pomoc povodním a nebyly do té doby využity, by proto měly být přínosem pro pomoc uprchlíkům.”

Škody způsobené bouřemi byly v té době menší, než se očekávalo. Bylo například rozhodnuto využít zbytek osmimiliardového fondu na pomoc při povodních pro rostoucí počty žadatelů o azyl. Proč tyto peníze nezůstaly ve fondu, aby byly připraveny na další škody? Dostávají copak žadatelé o azyl v Německu příliš malou podporu od státu, takže jim musí být poskytnuty další peníze z fondů pro katastrofy?

Podle výzkumu byly výdaje související s migrací v německém federálním rozpočtu v roce 2019 na rekordní úrovni nejméně 23,1 miliardy EUR. Peníze byly použity na péči o žadatele o azyl. Německý Handelsblatt píše o částce 87,3 miliardy eur z rozpočtu německého federálního rozpočtu v letech 2016 až 2019 včetně. S částkou 1,86 milionu EUR prostřednictvím darů pomohla v roce 2020 Německu také OSN s 83 projekty. Takže o peníze nemůže být nouze.

Proč tedy zbývá Německu pouze nouzová pomoc ve výši 300 EUR pro potřeby každého, kdo byl poškozen povodní? “Mimořádná pomoc ve výši 300 EUR obětem povodní v Erftstadtu” píše Bild dne 18.07.2021. V textu se ukazuje, že nejhůře postižení obyvatelé dostanou 300 eur. Pouhých 300 eur, pokud jste při této katastrofě přišli o všechny své věci!

Dalším alarmujícím faktem je, že některé obce měly vypnutý systém varování, tedy sirény, které by obyvatele mohly na blížící se pohromu upozornit. Zodpovědní úředníci nyní tvrdí, že sirény nespustili, aby nenastala panika. Tak tedy chtěli nechat lidi “v klidu” utopit?

Na různých diskuzích i v některých německých médiích se již objevují odvážné spekulace, které ovšem nemusí být až tak daleko od pravdy. Stále více lidí si myslí, že tato katastrofa bude zneužita při prosazování klimalalarmistických vizí, včetně plánovaných klimatických lockdownů. A jsou stále více přesvědčeni o tom, že oběti povodní jsou i obětmi této “ideologie”.  Po nezvykle silném tornádu na Moravě přišly nezvykle ničivé povodně v Německu a Belgii. Co dalšího v Evropě  ještě přijde?

Není skutečně až příliš nápadné, jak vše zapadá do klimaalarmistických plánů? Neustále omílané globální oteplování zejména po letošním poměrně studeném evropském jaru a létu stále více lidí považuje za holý nesmysl. Co tak přejít na katastrofický alarmismus? Klimatické lockdowny a s tím spojený zelený úděl patří k hlavním plánům globalistů z WEF.

Využijí tak nyní globalisté těchto i příštích možných katastrof pro realizaci svých zvrhlých plánů? Budou-li k tomu mít opět k ruce své poslušné loutky, je to více než pravděpodobné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Peníze z německých fondů na pomoc obětem katastrof byly převedeny na pomoc žadatelům o azyl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.