Invaze pokračuje, jen včera připlulo na Lampedusu více než 700 džihádistů

Invaze pokračuje, jen včera připlulo na Lampedusu více než 700 džihádistů

Nekonečná invaze pokračuje a to za absolutního nezájmu Evropanů, kteří si stále ještě neuvědomují, že se nyní různými cestami přemisťuje Afrika do Evropy. Téměř všichni, kdo v těchto dnech připlouvají, jsou muži ve vojenském věku, vzhledem k poměrně vysokým cenám libyjských pašeráků si cestu samozřejmě jen tak někdo dovolit nemůže. Kdo si ji ovšem rozhodně dovolit může, jsou různé africké islámské bojůvky, pro něž není nejmenší problém cestu svým vojákům zaplatit.

Džihádisté, kteří do Evropy přijíždí, zde samozřejmě mají i své spolubojovníky, kteří se na kontinent dostali už před časem. Je až zarážející, že většině Evropanů nevadí, že se jim za nadšené podpory EU na celém kontinentě shromažďují vojska zkušených hrdlořezů. A to například jen za včerejšek jich jen na Lampedusu připlulo víc než 700, další připluli na jiná místa v Itálii, Španělsku a na kanárských ostrovech…

Nekonečná vylodění na Lampeduse, kde za poslední tři dny přistálo více než 1400 nelegálních přistěhovalců. Včera po celý den přistání pokračovala: 27 lodí se 737 útočníky dorazilo během jednoho dne. Skoro samí muži.

Lodní štafeta plynule pokračovala až do pozdních nočních hodin. Lodě na moři několik mil od ostrova zachytili také muži ze Žlutých plamenů a pobřežní stráže, ale byla zde také autonomní přistání, šlo o 27 útočníků, které karabiniéři vystopovali  poblíž kempu La Roccia.

Dvanáct přistání bylo zaznamenáno v rychlém sledu od půlnoci do rána. Loď se 14 Afričany subsaharského původu byla vypátrána hlídkovým člunem Guardia di Finanza asi míli a půl od ostrova. Stejná jednotka zadržela krátce poté šest dalších lodí s Afričany  – v jedné jich bylo 17 (včetně 2 údajně nezletilých), v další 15 (včetně ženy a 4 údajně nezletilých), ve třetí 16 (2 ženy a nezletilec), dále 15 (včetně ženy a nezletilce) a v posledních dvou lodích plulo v každé 14 pasažérů (včetně 3 nezletilých). Kolem čtvrté hodiny ráno to však byli muži pobřežní stráže, kteří sami přivezli 61 Afričanů (z toho 2 ženy a 6 údajně nezletilých) na molo Favaloro: cestovali na čtyřech lodích zachycených nedaleko od Lampedusy. V Linose bylo zadrženo 12 mužů údajně tuniské národnosti, kteří také připluli včera.

Nepřetržitý tok, který v posledních třech dnech přivedl na ostrov více než 1400 Afričanů způsobil, že se tamní přijímací středisko nyní hroutí. V centru Contrada Imbriacola s kapacitou 250 míst se jich nyní tísní více než tisíc. Včera ráno opustilo ostrov 100 údajně nezletilých a zranitelných lidí na palubě pravidelného trajektu do Porto Empedocle. Odpoledne se dalších 170 Afričanů nalodilo na loď pobřežní stráže směřující do Pozzalla (Ragusa) s konečnou destinací Caltanissetta. Večer však byl pro dalších 80 lidí dohodnut odlet do Porto Empedocle, odkud budou převezeni do Crotone. Na Lampedusu by dnes měly připlout dvě karanténní lodě: Azzurra a Jadran.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Invaze pokračuje, jen včera připlulo na Lampedusu více než 700 džihádistů

  1. Mlslimské bratrstvo má jistě radost, jak se plán daří, a čím více jich přichází, tím dříve bude moci nastat den D. To pak bude mír velkou radost i Al ah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.