“Rumuni” nadále drancují poničené příbytky Němců, postižených povodněmi

“Rumuni” nadále drancují poničené příbytky Němců, postižených povodněmi

Už nedávno jsem se zde zmínila o problému, který tíží jak Německo, tak Belgii. Multikulturní obohacovači v obou zemích “pomáhají” obyvatelům povodní postižených obcí zbavit se i jejich mnohdy posledního majetku. S tím, jak podobných případů přibývá, se postupně rozkrývá i identita pachatelů. V Belgii, kde byly domovy místních obyvatel i vyplavené obchody rabovány muslimskými gangy si starostové takto obohacovaných měst zažádali o pomoc armády. Někde zavedli zákaz nočního vycházení, neboť právě v noci docházelo k nejvíce takovým případům.

V Německu pak nedávno přistihli při rabování Araby a zejména “Rumuny”. Všichni moc dobře víme, o jaké “Rumuny” se jedná, ostatně, o tom nás jen tak mimochodem informují i nemainstreamová německá média. Jde samozřejmě o komunitu, která byla před staletími vyhnána z Indie coby nejpodřadnější kočovná kasta, živicí se zejména krádežemi. Značnému počtu těchto obyvatel (velká čest výjimkám) tato mentalita zůstala i po staletích, kdy se usadili v Evropě, zejména pak v zemích bývalého “východního” bloku. Odtud se nyní coby členové EU rozptýlili po celé Evropě, včetně Německa. Ostatně, na to, kde jsou nejlepší dávky, měli vždy přímo brilantní “čich”. V tomto mistrovství je jen tak někdo nepředčí. Podobně, jako v jiných “dovednostech”….

Zloději se objevili v oblastech nejvíce postižených povodněmi v Německu. Podle policie jsou někteří z nich rumunští státní příslušníci.
V pátek večer byl v obci Nette spatřen kamion naložený nábytkem poškozeným bouří. V sobotu ráno byl spatřen další náklaďák.

Muž se prohrabával předměty poškozenými povodní a svědci uvedli, že si také zabalil do dodávky šrot. Policie identifikovala řidiče jako 47letého rumunského občana z Dortmundu.

Později byla z dalšího domu ukradena pračka a další elektrické spotřebiče. Ukradené věci byly uloženy v dodávce zaparkované na straně silnice v Nette. U této zlodějiny byli přistiženi dva “Rumuni” – 20letý  a 34letý, oba  z Recklinghausenu.

Na jiném místě vstoupila neznámá osoba do sklepa, vyšla s plnou taškou a zmizela. Policejní hlídka chytila zloděje pár metrů odtud. Taška obsahovala elektroniku. Pachatelem byl tentokrát 20letý bulharský občan. V sobotu odpoledne si očití svědci všimli i dalšího podezřelého kamionu, a to z dobrého důvodu: Policie opět zatkla 46letého muže rumunského původu.

Úřady v Alteně v neděli odpoledne přivolaly posily, když přistihly muže, jak krade elektroniku a kovový šrot ze zatopené ulice a dává je do dodávky. Záhy bylo zahájeno řízení proti 23letému rumunskému občanovi z Attendornu.

K tomu jen dodávám, že jde zřejmě jen o špičku ledovce. Většinu rabujících “Rumunů” nejspíš ani nepřistihli, neboť policie nezvládá ohlídat příliš rozsáhlou oblast, postiženou povodněmi.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on ““Rumuni” nadále drancují poničené příbytky Němců, postižených povodněmi

  1. Mrchožrouti se slétají na kořist často dříve než zemře a trpělivě čekají na její skon. Lupiči útočí ještě na ty živé, oslabené, a predátoři útočí i na ty silné, které ale přestal bavit život a ztrácí pud sebezáchovy, a tak neschopni obrany postupně vymírají. Příroda je nemilosrdná, i když většinou má každý šanci na přežití, pokud o to usiluje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.