„Nevěřící ženy jsou naše sexuální otrokyně,“ říká imám, který působí v Británii

„Nevěřící ženy jsou naše sexuální otrokyně,“ říká imám, který působí v Británii

Už lžiprorok Mohamed si bral otrokyně z řad nemuslimek, proto stejně konají i ostatní muslimové. Právě častá hromadná znásilnění, k nimž stále častěji dochází v islamizované Evropě, patří do islámské „kultury“.

Ali Hammuda, imám mešity v Cardiffu ve Walesu, kde se pravidelně modlili tři islámští teroristé a pak odjeli do Sýrie bojovat za Islámský stát, vysvětluje během kázání islámským dětem a mládeži, jak jednat s nemuslimskou ženou .

Děti se učí, že muslimové mohou mít sexuální otrokyně. A že nevěřící ženy mohou být znásilněny, jakmile jsou zajaty. Není proto divu, že například ve Spojeném království se stoupenci islámu dopouštějí hromadného znásilňování mladých Angličanek.

Tito stoupenci islámu nadále přicházejí do Itálie lodí a přes Řecko balkánskou cestou. Každý rok tímto způsobem přicházejí do Evropy desetitisíce mladých muslimů.

A nepochybujte: přicházejí i kvůli vašim dcerám a vnučkám, které považují za podřadné otrokyně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Nevěřící ženy jsou naše sexuální otrokyně,“ říká imám, který působí v Británii

  1. Podobné živly ako imámovia európskych mešít alebo moslimskí votrelci by rád na Slovensku privítal aj konvertita , vysokoškolský pedagóg v Trnave, „politológ“ a
    „absolvent“ vymývania mozgov v Saudskej Arábii Jozef Lenč /blízky neomarxistickej vládnej strane SaS/. Už som tu o ňom písal, jeho zvrátené názory sa dajú ľahko vygoogliť.

  2. A nejhorší na tom, je že politici a soudci imámy poslouchají a podřizují se jim, jako třeba v předchozí zprávě, když je mlslim v Německu bez trestu po znásilnění děvčete, a v Británii jsou bez trestu stovky znásilňovatelů tisíce dívek, a uvězněni naopak byli lidé jež na onu trestnou činnost poukazovali ( T. a R. jehož jméno se dodnes nesmí vyslovit, a na FB napsat). V Německu neprotestuje nikdo, i když AfD občas na něco upozorní, ale to se nedostane mimo parlament.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.