Francouz našel ve svém bytě čtyři vetřelce, jeden z nich ho napadl nožem

Francouz našel ve svém bytě čtyři vetřelce, jeden z nich ho napadl nožem

Ve Francii (ale nejen tam) dochází k podobným „překvapením“ stále častěji. Mnoho džihádistů si nedělá příliš těžkou hlavu s tím, zda v době vloupání je či není majitel bytu doma. Proto také stále častěji dochází k případům, kdy je majitel bytu, kam se „Novoevropané“ vloupávají, napaden; v případě žen dojde často i ke znásilnění. K dalšímu podobnému případu došlo v Montpellieru. Druhý čerstvý případ, který zde zmíním, je v něčem podobný, i když žena nebyla napadena přímo ve svém domě, ale u vchodu do něj…

17. července v 11 hodin otevřel nájemník – mladý student –  dveře svého bytu a narazil na čtyři osoby, které  seděly uvnitř,  pily a kouřily. Vetřelci utekli rozbitým oknem (viz titulní obr.). Nájemník je pak pronásledoval a nakonec jednoho ze čtyř podezřelých dohnal. Lupič na nájemníka bytu vytáhl kuchyňský nůž, který ukradl u něho doma a vyhrožoval mu. Zatímco se ho student snažil odzbrojit, lupič ho několikrát bodl a zranil ho na na předloktí a jedné ruce.

Studentovi se nakonec situaci podařilo přesto zvládnout a lupič byl zatčen. Jedná se o 17letého tzv. „nezletilce bez doprovodu“, který již byl pod soudní kontrolou.

K tomu jen dodávám, že drtivá většina těchto „nezletilců“ vůbec není nezletilých, nicméně právě proto, že se vydávají za mladší, není možné je deportovat. Vetřelci navíc nemají doklady a využívají různých falešných identit, takže i když se podaří jejich zletilost například kostními testy prokázat, nelze je opět deportovat, protože jednoduše není kam.

Další případ napadení se odehrál také v posledních dnech ve Francii, žena měla nakonec štěstí, že ji doprovázel její pes.

V Yssingeaux byla před svým domem napadena žena jí neznámým černochem.

Útočník chytil ženu před jejím domem za vlasy. Se zakrytým obličejem, aby nebylo jednoduché ho identifikovat, vyhrožoval mladé ženě nožem. Aniž by řekl jediné slovo, tlačil na ni a nepřestal jí držet nůž u hlavy.

Oběť náhle začal bránit její pes, kříženec labradora s beauceronem, který kousl vetřelce do lýtka ihned poté, co ho útočník kopl. Pokousaný černoch pak utekl.

„Byl to asi třicetiletý černoch, poměrně vysoký, hubený, s velkýma ušima,“ dodává oběť…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francouz našel ve svém bytě čtyři vetřelce, jeden z nich ho napadl nožem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout