Aktivistický Seznam dělá ze zločinných pašeráckých neziskovek altruisty a hrdiny a z jejich klientů chudáky. Jaká je pravda?

Dnes jsem si měla možnost přečíst další z mnoha aktivistických výblitků Seznamu. Jinak to totiž nazvat nelze Možná jste tento článek četli také. Je až neuvěřitelné, o jakou snůšku jednostranné propagandy a demagogie se jedná. Protože velmi pozorně sleduji, co se děje právě v této oblasti, ale také v oblasti mezi Afrikou a Kanárskými ostrovy či ve španělských exklávách, mohu mnohem lépe, než aktivistický pisálek usoudit, kde je pravda. Neziskovkám, které pisálek neustále cituje, jde totiž především o tučná konta a ne o pomoc potřebným (k nimž rozhodně jejich „klienti“ nepatří).

Samozřejmě se autor článku, který neskutečně adoruje zločinné pašerácké neziskovky, odvolává právě na pašeráky z velmi vysoce ziskových neziskovek, jejichž hlavním zadáním je přestěhovat značnou část Afriky do Evropy. Proto také loví přímo u břehů v libyjských vodách či na západním pobřeží těsně u Afriky a pak Afričany dopravují do Itálie, respektive na Kanárské ostrovy.

Drzost pisálka je o to větší, že se již dávno prokázalo, že tyto neziskovky samy spolupracují s pašeráky a dokonce přihlíží i tomu, jak své klienty bijí. Zajímavé také je, že pisálek nezmiňuje soudně prokázaný fakt, že se pašeráci z neziskovek dělí o peníze i s pašeráky libyjskými. Tedy s těmi, kteří bijí svoje zákazníky tyčemi a pak se přátelsky baví s osazenstvem pašeráckých neziskovek.

O soudech s nenasytnými neziskovkami a jejich spolupráci s libyjskými pašeráky  jsem psala mnohé, přečíst si o nich můžete detailněji zde, zde nebo zde. Nejde o žádné altruisty, ale o bezskrupulózní kreatury, jimž jde hlavně o naplněná konta, ostatně šéf jedné z těchto neziskovek si na pašování Afričanů vydělal jmění. Pranic jim také nevadí, že svojí činností způsobují destrukci mnoha evropských zemí.

Jediné, co neziskovky dělají, tak do Evropy vozí většinou kriminálníky a džihádisty, prodejce drog pro nigerijskou mafii a podobnou svoloč. Proč pisálek nenapíše třeba o tom, že libyjské vesnice jsou sužovány právě invazisty, kteří míří do Evropy? V jedné z invazí nejvíce poškozených obcí už hodlají odvážet všechny tyto čekatele na cestu do Evropy do pouště.

A nyní se podívejme na to, proč se tolik lidí na cestě do Evropy utopilo. Za to samozřejmě můžou pašerácké neziskovky, na něž se ilegálové spoléhají. Pokud by je tyto lodě neziskovek nevyzvedávaly v blízkosti Afriky, většina z nich by se o cestu ani nepokusila, případně by podnikli cestu jinou, lepší lodí. A především, pokud by byli navraceni zpět do Afriky, kam je to rozhodně z míst, kde jsou většinou vyloveni, mnohem blíž, pak by jakékoli pokusy o cestu do Evropy vzdali.

Nikdo by pak nebyl v Libyi, kde jsou místní z invaze nešťastní (o tom se ovšem aktivistický pisálek z jednostranného Seznamu nezmiňuje) a každý by si žil po svém. Navíc, nejlevnější cesta do Evropy vyjde na 900 eur, většinou se platí okolo 1300 eur (ale to je jen platba za pašeráckou loď, něco stojí i cesta do Libye), což si žádný chudák nemůže dovolit. Do Evropy se tak vydávají zejména džihádisté, jimž to platí jejich bojůvka, drogoví dealeři, jimž platí cestu především drogová mafie, kriminálníci, kteří utíkají z jejich vlastní země před spravedlností a na cestu si vydělali kriminální činností a jen velmi výjimečně se na cestu lodí vydávají lépe situovaní Afričané.

Polemika s aktivistickým pisálkem, který obhajuje zločinné pašerácké neziskovky by mohla být ještě delší, protiargumentů k jeho článku by bylo bezpočet. Pisálek by měl své názory sdělit například příbuzným obětí Tunisana, který připlul vloni do Itálie, aby posléze při útoku surově zavraždil tři křesťany v katedrále v Nice nebo příbuzným stovek zavražděných lidí z celé Evropy, jejichž životy padly na oltář zhoubné politiky multikulturalismu a islamizace. Jako tomu bylo například v případě všech těchto lidí.

PS: Co se týká zrušení dohody s Libyí o ochraně hranic, tak dnes se k tomuto tématu hlasovalo v italském Parlamentu a toto zrušení naštěstí neprošlo, takže i nadále budou Libyjci pokračovat v navracení ilegálů, které odchytí, zpět do Libye. Podle informací letos zatím vrátili asi 25 tisíc ilegálů, kteří tak nedostali možnost obohacovat Evropu…

A na úplný závěr video, kde se můžete podívat na to, jak pašeráci bijí své klienty a druhé video, na němž je vidět místnost, kde ilegálové čekají na člun, který je vezme do Evropy, ovšem nijak zbídačeně nevypadají:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Aktivistický Seznam dělá ze zločinných pašeráckých neziskovek altruisty a hrdiny a z jejich klientů chudáky. Jaká je pravda?

  1. Seznam je na straně neomarxistického bezpráví, dvojího metru, proti právnímu státu a spravedlnosti, a tak od něj nic jiného nelze očekávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout