To není Bagdád ani Káhira, to je švédské Malmö (video)

To není Bagdád ani Káhira, to je švédské Malmö (video)

V Evropě je již spousta měst či jejich čtvrtí, které považují muslimové za dobyté. Především na těchto územích pak dávají najevo, že zákony dané země nerespektují a vlastně ani respektovat nemusí…

Několik videí kolujících po sociálních sítích ukazuje chaos v Malmö během studentských oslav. Několik lidí si užívá střelbu z pyrotechniky na ulici, mimo jiné při vyvěšování palestinských vlajek. 

Incident, který se údajně odehrál ve středu v centru Malmö, zastavil dopravu. Na videu jsou vidět policejní auta přijíždějící na místo, aby se pokusila situaci kontrolovat. Podle levicového diskutéra Nilse Littorina byli obyvatelé Malmö zablokováni mimo jiné na křižovatce, kudy sanitky obvykle jezdí do nemocnice. “Neuctiví studenti vystřelují pyrotechniku mezi lidmi a mávají arabskými vlajkami. Toto pohrdání životem, zákonem a pořádkem jen vyvolává hněv,” napsal na Twitteru.

K podobným incidentům došlo v tentýž den také například v Göteborgu, jehož dvě čtvrti jsou již týden okupovány muslimskými gangy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “To není Bagdád ani Káhira, to je švédské Malmö (video)

  1. Ještě před pár lety by to byla velká událost, politici by přednášeli projevy o semknutí a pořádku, dnes již toho, kromě pár frází, moc neříkají, již jim dochází “argumenty” (které ale nikdy neměli) a sami kolikrát již nevědí co s tím …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.