Německý europoslanec varuje: „EU se nechce vzdát plánu na dovoz 70 milionů Afričanů do roku 2035“

Německý europoslanec varuje: „EU se nechce vzdát plánu na dovoz 70 milionů Afričanů do roku 2035“

Z toho, co prohlásil německý europoslanec vyplývá, že EU něco podobného plánuje už velmi dlouho, což ovšem my, kdo politiku této podvratné globalistické organizace sledujeme, víme. Varování europoslance, který se účastnil zrodu tzv. Migračního paktu, z jehož podoby je právem velmi zděšen, upozorňuje, že se dnes čeká už jen na vhodnou příležitost, tedy na dobu, kdy většina Evropanů nebude řešit politiku.

Gunnar Beck, vůdčí osobnost Alternativy pro Německo, která by tento týden měla vyhrát v německých volbách v zemi Sasko-Anhaltsko, útočí na „extrémně nebezpečný“ migrační pakt EU, než bude uzákoněn poté, co bylo jeho závěrečné schvalování pozastaveno pod záminkou letní přestávky.
Vzhledem k tomu, že se německý supervolební rok zaměřuje na stát Sasko-Anhaltsko, kde by měla AfD vyhrát tuto neděli, jsou představitelé největší opoziční strany v zemi, AfD, připraveni na šokující vítězství, protože její protiimigrační poselství rezonuje v srdci bývalého východního Německa.

AfD se s 26% nachází na vrcholu posledního průzkumu veřejného mínění INSA:

Image

Vysoký představitel AfD a europřesedec Gunnar Beck uvedli, že silný volební výsledek by se ukázal jako užitečná zbraň v boji jeho strany proti kontroverznímu navrhovanému Paktu Evropské unie o migraci a azylu, který se snaží zapojit své členy do centrálně řízeného přerozdělování žadatelů o azyl v celém bloku.

„Sám jsem na migračním paktu EU pracoval nějakou dobu a pro mě by bylo přijetí takového paktu katastrofální ,“ řekl Beck. „Protože EU nedávno hovořila o dovozu až 70 milionů Afričanů do Evropy do roku 2035. Podle mého skromného názoru to není to, co potřebujeme k modernizaci našeho hospodářství.

A i když se toto číslo zdá být vysoké, když se členové naší kampaně migračního paktu – včetně delegátů z Dánska, Estonska, Francie a Belgie setkali s Komisí právě v loňském roce, toto číslo migrace bylo vzneseno, ale nikdo v Komisi se to nerozhodl popřít.“

To tedy znamená, že EU od tohoto šíleného záměru, který by demograficky zcela změnil Evropu, jenž by se samozřejmě stala islámskou, odmítá jakkoli ustoupit.

Tento návrh aktivní podpory vnitřní migrace do EU se již nějakou dobu vznáší po Bruselu, zatímco vlády v celém bloku hledají způsoby, jak se zabývat fenoménem známým jako „šedivění Evropy“, kdy stárnoucí populace ve věku 65 let nebo starší a nízká porodnost představují podle značné sociální, hospodářské a politické výzvy v zemích, jako je Německo a Itálie.

Někteří politici, například bývalý předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, se domnívají, že řešením je příliv mladších pracovníků z Afriky.

Migrační pakt se v současné době zdá být zaseknutý v parlamentních výborech, přijatý názor je, že je záměrně pozastaven, dokud nebude znám výsledek německých federálních voleb v září.

Beck navrhuje alternativní důvod neobvyklého zpoždění.

„Ještě to neprošlo všemi výbory v Evropském parlamentu a jednání Rady Evropy ještě nezačala, ale myslím si, že EU by ráda prosadila legislativu od července,“ řekl.

„Nyní, když všechny země postupně ukončují lockdowny a lidé se obecně cítí lépe a mohou znovu opustit své domovy, pokusí se EU využít všeobecné atmosféry – léta v kombinaci s koronovou relaxací – k prosazení tohoto hluboce nebezpečného legislativního balíčku,“ řekl Beck.

A možná má Beck pravdu. Protože poslední plenární zasedání Evropského parlamentu je na začátku července a pak zasedá až v polovině září. Budou-li návrhy paktu předloženy poslancům Evropského parlamentu v červenci a nevyhnutelně schváleny, bude dostatek času na to, aby se během prodloužené letní přestávky na hlasování zapomnělo. Po prázdninách pak bude pakt považován za „samozřejmost“…

To by mělo AfD přinést hlasy ve federálních volbách, které jsou naplánovány na 22.9.

Nedělní vítězství AfD by nicméně naznačovalo, že navzdory obrovskému nárůstu popularity Strany zelených po celé zemi se Němci zajímají o víc než jen o změnu klimatu, zejména ve státech, jako je Sasko-Anhaltsko, kde se nachází jeden ze tří hlavních uhelných dolů v Německu.

„Volby tento týden budou pravděpodobně první, kdy se staneme nejsilnější svobodnou stranou, a to bude obrovský úspěch,“ řekl. Ve východním Německu panuje všeobecná nespokojenost se stavem politiky v této zemi a nespokojenost se může  promítnout do rostoucí podpory AfD. Na západě Německa ovšem proti AfD jede nekonečná kampaň.

Tyto snahy zdiskreditovat stranu, která by s největší pravděpodobností seděla po boku konzervativní pravice ve Velké Británii, si vybírají obrovskou volební daň. Navzdory tomu, že koalice jsou v Německu samozřejmostí, nikdo se neodváží s AfD koalici vytvořit. I to je důvod, proč bude vítězná strana ihned po volbách z jakékoli koalice vyloučena…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Německý europoslanec varuje: „EU se nechce vzdát plánu na dovoz 70 milionů Afričanů do roku 2035“

  1. K zabránění is lamizace Německa by potřebovala AfD asi dost přes 50 % . Což se nejspíše nestane, a tak v budoucnu můžeme počítat, že budeme mít za souseda opět totalitní ideologicky fanatický stát, a historie se bude opakovat, v ještě horším gardu, protože bude podložena sofistikovanější ideologií, než byl bezduchý nacismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.