Syrský vetřelec dvakrát surově zmlátil těhotnou Němku, chtěl aby potratila

Syrský vetřelec dvakrát surově zmlátil těhotnou Němku, chtěl aby potratila

Těhotná, velmi mladá německá dívka se nyní poučila a snad už si bude pamatovat, že podobné svazky mohou být životu nebezpečné. Je snad jen náhoda, že nakonec ona i její tehdy ještě nenarozený syn vyvázli živí a bez závažnější újmy na zdraví…

Okresní soud v Hamburku ve středu odsoudil Ahmada A. H. (26) ke třem letům a třem měsícům vězení za nebezpečné ublížení na zdraví a pokus o potrat. Syřan vypadal ohromeně, po vynesení verdiktu vykřikl.

„To si neumím představit! Uhodil těhotnou ženu, dokonce ve vysokém stupni těhotenství, která je jeho vlastní partnerkou,“ řekl předseda soudu.

Soud považoval za prokázané, že A. H. spolu s neznámými komplici zorganizoval dva útoky na svou těhotnou přítelkyni Samuelu (tehdy 17). Snažili se zabít její dítě!

Během prvního útoku v parku byla mladá žena v devátém týdnu těhotenství, během druhého již v osmém měsíci těhotenství. V obou případech byla brutálně zbita a kopnuta, zejména do břicha. Nakonec jí A. H. přetáhl přes hlavu bundu, aby ho dívka nepoznala, přičemž se sám připojil k bití. Pak se vrhl na zem a předstíral, že je také zraněný.

Syrský přítel útočníka (26 let, boxer), který byl spolu s ním obviněn, byl zproštěn viny. Nebylo možné dokázat, že byl jedním ze spolupachatelů.

Co si asi bude jednou myslet syn, až se dozví, že se ho jeho otec pokusil 2x zabít dřív, než se narodil??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Syrský vetřelec dvakrát surově zmlátil těhotnou Němku, chtěl aby potratila

  1. Lidé opravdu nejsou informování o zločinnosti a zákeřnosti is lámu. A tak těch pomýlených žen co si rizika neuvědomují je spousta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout