Švédsko: Muslim znásilnil ženu ve vlaku; poté tvrdil, že mu vadilo, že je málo zahalená

Švédsko: Muslim znásilnil ženu ve vlaku; poté tvrdil, že mu vadilo, že je málo zahalená

Podle Koránu je nezahalená žena k dispozici jakémukoli muži. Vždyť už Mohamed znásilňoval nemuslimské ženy, které jsou považovány za ještě podřadnější, než muslimky.

Dvaapadesátiletý muž byl obviněn ze znásilnění ženy ve vlaku směřujícím do Stockholmu. 

Na začátku května byla ve vlaku SJ do Stockholmu znásilněna žena. Žena seděla u okna, když se náhle objevil neznámý muž a zeptal se, zda by mohl sedět vedle ní.

Dvaapadesátiletý muž poté ženu zahnal do kouta, začal ji líbat a  strhal z ní kalhoty. Pak ji začal znásilňovat, zatímco ona se snažila kopnout ho, aby muže zablokovala.

Znásilňování přerušil svědek, který si uvědomil, že něco není v pořádku. Naléhal na dvaapadesátiletého muže, aby odešel, a pak zalarmoval vlakovou posádku.

Dvaapadesátiletý muž byl vzat do vazby ochrankou, když vlak dorazil na stockholmské hlavní nádraží. Později byl předán policii, která ho zatkla za znásilnění. Žena byla po útoku velmi „otřesená a šokovaná“.

Dvaapadesátiletý muž je nyní obviněn ze znásilnění. Popírá jakékoliv provinění a tvrdí, že se jen snažil upravit oblečení ženy jen proto, že je proti jeho náboženství, aby ženy ukazovaly kůži.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Muslim znásilnil ženu ve vlaku; poté tvrdil, že mu vadilo, že je málo zahalená

  1. A to se Švédské ženy ani nemohou ozvat, protestovat, dostaly by pokutu, kdyby označily skutečnou příčinu znásilňování ve Švédsku jež je 6. nejhorší na světě. 14 x více než u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout