S islamizací zemí se objeví i v Evropě legalizace pedofilie, v mnoha islámských zemích se lze oženit i s malou holčičkou

S islamizací zemí se objeví i v Evropě legalizace pedofilie, v mnoha islámských zemích se lze oženit i s malou holčičkou

Právě v souvislosti s v současné době protlačovanou polyamorií, která má být v Evropě zavedena zejména v zájmu muslimské polygamie, si je třeba uvědomit, že v rámci neustálého podlézání muslimům dojde také k legalizaci pedofilie. Už nyní je snaha pedofilii omlouvat a podsouvat nám, že jde jen o „jinou orientaci“. Bez problémů jsou u nás dokonce pedofilové organizováni a velmi jim nahraje i zákon, který legalizuje stejnopohlavní sňatky a s tím spojené adopce, pedofil se tak mnohem jednodušeji dostane zcela legálně k dítěti.

Tedy už nyní se objevují kroky, které mají legislativně usnadnit muslimům praktikování mnohoženství také v Evropě, ovšem stejné to zřejmě bude časem i s pedofilií. Nevěříte? Kdopak by ještě tak 20 let nazpět věřil, že nenávistná ideologie, horší než nacismus, bude  nejen v Evropě tak silně protěžována?

Uzákonění pedofilie bude každopádně na pořadu dne nejpozději s tím, jak se jednotlivé západní země zcela islamizují, tedy až si muslimové jednotlivé země – většinou demokratickou cestou – převezmou.

Budou pak logicky zaváděním práva šaría následovat ostatní muslimské země či jejich islamizované části, kde se více či méně islámské právo aplikuje. Šaría přesně kopíruje život Mohameda, který si vzal Ajšu v době, kdy jí bylo 6 let a manželství začal konzumovat v jejích devíti letech. Jemu tehdy bylo 54 let.

V jakési exkurzi do zemí, v nichž se dětské sňatky praktikují, začneme v Africe, odkud nyní do Evropy proudí nejvíce džihádistů. V Nigérii, která je islamizována od severu, přičemž v celé severní polovině platí právo šaría, jsou tak platné i dětské sňatky.

Hlavní imám Nigerijské společnosti Nasrul-lahi-li Fathi (NASFAT) Abdul Azeez Onike říká, že islám podporuje sňatky nezletilých.  Ovšem alarmující je, že toto prohlášení učinil na konferenci UNICEF, která měla název  „Ukončení násilí páchaného na ženách a dívkách“. Ovšem tuto globalistickou organizaci jeho vyjádření nezajímalo a představitelé UNICEF tuto skutečnost zcela přešli. V zásadě je totiž zakázáno islám jakkoli s pedofilií spojovat.  To, že jsou kdekoli v Africe běžné dětské nevěsty, asi nikoho neudiví, ale bezesporu to nezajímá ani ty, kdo po vás neustále v reklamách požadují finanční podporu.

Ishaq Akintola, islámský profesor a ředitel školy pro muslimská práva v Nigérii, řekl: „Islám nemá v manželství žádnou věkovou bariéru a muslimové se neomlouvají těm, kteří to odmítají přijmout.“

Ovšem není to jen Afrika, kde se dětské sňatky zavádí do zákonů, které se přizpůsobují právu šaría. Turecké ředitelství pro náboženské záležitosti (Diyanet) v lednu 2018 uvedlo, že podle islámského práva se mohou vdát dívky ve věku devíti let. A Turecko je zemí, s níž se nadále vedou přístupové pohovory do EU, takže hodlá snad EU časem implementovat další prvky práva šaría (po již schvalovaném mnohoženství) do zákonů zemí EU?

Irácký expert na islámské právo, dr. Abd Al-Hamid Al-‚Ubeidi říká: „V islámském právu neexistuje minimální věk pro sňatky pro muže ani ženy. Zákon v mnoha zemích světa umožňuje dívkám vdát se pouze od 18 let. To je svévolná legislativa, ne islámské právo.“

Stejně tak dr. Sálih bin Fawzan, prominentní muslimský duchovní a člen nejvyšší náboženské rady Saúdské Arábie prohlásil: „Neexistuje minimální věk pro manželství, takže dívky mohou být vdané, i když jsou v kolébce. Podotýkám, že to se často skutečně děje, dívka se prodá manželovi záhy po narození, ale do určitého věku se o ni jejímu budoucímu manželovi starají její rodiče. K manželovi již v kolébce provdaná dívka pak odchází v 9 letech nebo později, podle dohody.

Pákistánská rada islámské ideologie otevřeně prohlásila: „Islám nezakažuje sňatky malých dětí.“

Bangladéšský muftí Fazlul Haque Amini v dubnu 2011 prohlásil, že ti, kdo se snaží schválit zákon zakazující dětské sňatky v této zemi, staví Mohameda do špatného světla: „Zákaz dětských sňatků způsobí zpochybnění manželství svatého proroka islámu.“ Dodal hrozbu: „Islám umožňuje dětské sňatky a nebude tolerováno, pokud se nějaký vládce někdy pokusí dotknout této otázky ve jménu poskytnutí více práv ženám.“

Článek 1041 občanského zákoníku Íránské islámské republiky stanoví, že dívky mohou být zasnoubeny před devátým rokem života a oficiálně vdané v devíti letech. Také Chomejní se oženil s desetiletou dívkou, když mu bylo osmadvacet.

A tak bychom mohli pokračovat ve výčtu dalších zemí, které dětské sňatky zcela běžně akceptují, ať už jde o Jemen, Somálsko nebo Afghánistán a mnoho dalších. Dětské nevěsty jsou samozřejmě i součástí života v ISIS, včetně trhu s dětskými nemuslimskými otrokyněmi.

Devítiletá afghánská holčička je nucena si vzít 60letého muže:

Je třeba si uvědomit, že právě z takových zemí se stěhují miliony džihádistů do Evropy a pedofilie, coby součást práva šaría, jde s nimi ruku v ruce. Je tak jen otázkou času, než začne být běžná i v islamizovaných evropských zemích. To vše za naprostého zastírání skutečnosti ze strany všech organizací, které se zcela falešně zaštiťují lidskými právy, zejména pak právy dětí. O ty jim ale ve skutečnosti vůbec nejde.

Globální organizace, které tvrdí, že se věnují ukončení dětských sňatků, tyto sňatky odmítají jakkoli spojovat s islámem. Vysoký komisař OSN pro lidská práva se nikdy nezmiňuje o islámu v souvislosti s dětskými sňatky. UNICEF taky ne. Stejně tak mezinárodní síť Girls Not Brides nebo Mezinárodní koalice pro zdraví žen. Ta říká: „Dětské sňatky se vyskytují v každém regionu světa a jsou praktikovány napříč kulturami, náboženstvími a etniky.“ I když je to zejména v Africe pravda, tak žádné náboženství nebo kultura nenabízí pro dětské sňatky tolik ospravedlnění – či dokonce jejich ukotvení v právním systému –  jako islám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “S islamizací zemí se objeví i v Evropě legalizace pedofilie, v mnoha islámských zemích se lze oženit i s malou holčičkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.