Podle Seznamu je Biden oblíbencem většiny Čechů, ale rádi prý máme i Merkelovou

Podle Seznamu je Biden oblíbencem většiny Čechů, ale rádi prý máme i Merkelovou

Už velmi dlouho jsem se nezasmála tak, jako při čtení nového článku na aktivistickém Seznamu, který se rozhodně netají svými oblíbenci. Už jsem si zvykla, že nám nepokrytě podsouvá Piráty, což je ovšem praktika celého mainstreamu. Stejně tak jsem si již zvykla na to, že poměrně často zveřejňuje články na jejichž základě má v našincích podnítit zájem o přijímání vousatých sirotků z řeckých táborů či džihádistů, připlouvajících denně až po tisících z Afriky. Tedy víme, že redaktoři ze Seznamu touží po drtivém vítězství Pirátů, milují EU, obdivují Merkelovou, Bidena, Bartoše či Kalouska a mnoho dalších představitelů současného režimu. Logicky tak podporují BLM, Antifu, LGBTQI, zelený úděl, multikulturalismus či boj za uhlíkovou neutralitu.

No a stejně jako redaktoři Seznamu přece musí smýšlet i drtivá většina našinců! Ale nyní vážně. Jak na Seznamu uvádí, mělo jít o jakýsi celoevropský průzkum, zveřejněný agenturou Globsec. Otázka je, jakým způsobem tato podivná agentura, působící na území střední a východní Evropy, informace sbírá. Můj dojem je takový, že se nejspíš ptali někde v Praze a to ještě možná před budovou Senátu. Nebo tam zanesli vlastní názory, ty jsou totiž po shlédnutí jejich stránek celkem jasné, mladí eurosoudruzi a eurosoudružky bezvýhradně podporují politiku EU, tedy i  výběr respondentů tak musí tomuto faktu odpovídat.

Já nevím jak vy, ale já osobně neznám nikoho, komu by byl zcela jasně demencí trpící Biden sympatický. Před časem byla na těchto stránkách anketa o nejhoršího světového politika a za dobu, co zde byla, kdy hlasoval podobný vzorek jako v případě Seznamem zveřejněného průzkumu, zcela jasně Biden vedl žebříček nejhorších politiků, těsně následovaný Merkelovou.

Jsme-li u Merkelové, tak tu prý pozitivně vnímá 53% občanů ČR. To by ovšem znamenalo, že těch 53% bezezbytku souhlasí s její politikou otevřených dveří a s tím, co tato agentka Stasi udělala nejen s Německem, ale s velkou částí našeho kontinentu. A to se prý Merkelová v jiných zemích těší ještě mnohem větší oblibě než u nás…

Co se týká Bidena, tak ten má prý v EU největší oblibu u Rakušanů, přičemž Češi je v závěsu následují, tedy konkrétně celých 63% našinců sympatizuje s falešným prezidentem, který se neustále strefuje do bělochů. Naposledy prohlásil, že bílá nadvláda je horší, než ISIS a Al Kajda. Ovšem zvěsti o jeho velké oblibě kolovaly i v mainstreamu v USA, kde měl být u řadových Američanů dle očividně zmanipulovaných průzkumů velmi oblíben. Přitom jeho videa na youtube měla obrovskou převahu palců dolů, což nakonec tato platforma řešila vymazáváním těchto záporných hodnocení. Sami se na “oblibu” Bidena či jeho týmu můžete podívat třeba zde, zde nebo zde a třeba si sami i zahlasovat. Jak vidíte, tak i přes občasné mazání palců dolů jejich počet stále značně převažuje.

Na Seznamu bylo uvedeno ještě několik dalších průzkumů, přičemž například otázka setrvání v EU nebo NATO je celkem jasná, stačí se podívat na každé další volby u nás, kde drtivá většina lidí – tedy asi 85% – volí nejen eurohujerské strany, ale dokonce přímo strany, které referendum o vystoupení z EU i NATO zásadně odmítají. Strany jako Piráti, ODS, TOP0,09, STAN, ANO, ČSSD a KDU jsou velmi tvrdými odpůrci CZEXITU, jejich voliči tedy sami svojí volbou CZEXIT i samotné referendum o něm předem odmítají. A tyto silně eurohujerské strany mají ve Sněmovně většinu, takže snad tento jediný průzkum tak nějak kopíruje názory voličů.

Bylo by zajímavé zjistit, kde agentura Globsec bere informace pro své anketní otázky. Nechce se mi věřit, že by se u nás našlo tolik lidí, obdivujících dementní trosku, záměrně dosazenou loutku Deep state, reprodukující zcela zvrácené myšlenky, podle nichž jsou běloši větší hrozbou, než ISIS….

Nikdo se vás na názory na Bidena neptal, takže jste v průzkumu, o němž píše Seznam, nehlasovali? Nevadí, zkuste si hlasovat zde, vpravo, vedle článků. Pod předvolební anketou se můžete vyjádřit i k tomu, zda Bidena (ne)máte rádi a dokonce jak moc. Anketu zde ponechám minimálně měsíc, takže času na vyjádření bude dostatek.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “Podle Seznamu je Biden oblíbencem většiny Čechů, ale rádi prý máme i Merkelovou

  1. Ano, to jsou manipulace ve stylu manipulátorů. Ovšem ony volební výsledky u nás, jsou fakt, velká většina voličů referendum nechce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.