Obchodní loď vylovila Afričany u břehů Afriky a plula s nimi 426km na Kanárské ostrovy

Obchodní loď vylovila Afričany u břehů Afriky a plula s nimi 426km na Kanárské ostrovy

Nedávno jste si zde již mohli přečíst o lodích, které vyplouvají z Kanárských ostrovů a plují až k africkému pobřeží, kde loví Afričany, které pak přepravují na některý z ostrovů, nejčastěji na Gran Canarii. Minulý týden došlo k podobnému přesunu stovky kilometrů daleko, přičemž je třeba upozornit i na to, že později jsou Afričané přepraveni z Kanárských ostrovů na evropskou pevninu letadly. 

Nejde snad o další důkaz faktu, že je celá invaze plánovaná a řízená? Jak je vidět, tak tam, kde nejsou k mání lodě pašeráckých neziskovek, je rády zastoupí i obchodní lodě. Nebo případně lodě pobřežní stráže, jako již mnohokrát předtím.

Obchodní loď minulý týden vyzvedla 25 Afričanů ze subsaharské Afriky, kteří pluli na dřevěné lodi asi 426 kilometrů jižně od Gran Canaria. Na titulním obrázku můžete jasně vidět, jaká je vzdálenost Kanárských ostrovů a jak daleko je Afrika a místo, kde vylovili africké vetřelce (červený bod).

Nákladní loď plující pod britskou vlajkou odvezla Afričany do přístavu Las Palmas de Gran Canaria. Všech 25 Afričanů bylo v dobrém zdravotním stavu.

Proč jsou ovšem Afričané z dřevěných bárek převáženi 426km na Kanárské ostrovy a ne na pobřeží nedalekého města Dakhla v západní Sahaře (125 kilometrů), není známo.

K tomu jen dodám, že to známo je, jednoduše probíhá již dlouho plánovaná výměna Evropanů za Afričany, ovšem zdá se, že to stále ještě většina Evropanů nepochopila…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Obchodní loď vylovila Afričany u břehů Afriky a plula s nimi 426km na Kanárské ostrovy

  1. Souhlas. Většina voličů stále nepochopila, že má být nahrazena jinými lidmi, jinou civilizací a úplně jinými hodnotami. To se pak projeví v tom, co Španělská vláda činí, podporuje pašeráky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.