Nepokoje v pařížském parku, kde se schází narkomané a jejich dealeři (videa)

Nepokoje v pařížském parku, kde se schází narkomané a jejich dealeři (videa)

Právě v multikulturně obohacovaných oblastech se koncentruje nejvíc narkomanů, neboť k hlavním dealerům drog patří právě muslimské gangy. I jejich potyčky zpravidla souvisí s bojem o ovládnutí daného území. Místní pak ovšem mají problém nejen se samotnými obohacovači, ale také s jejich klienty. I sami narkomané – což jsou většinou etničtí Francouzi – ohrožují místní obyvatelstvo. Nejinak je tomu v pařížském Stalingradu, přezdívaném jako Stalincrack, kde se prodávaly drogy na náměstí, později se dealeři a jejich klienti přesunuli do blízkého parku.

Zrovna nedávno došlo k útoku zfetované narkomanky na ženu s batoletem. Dítě bylo po útoku agresivní narkomanky zraněno:

Image

Nutno podotknout, že prodej drog v parku řídí i samy pařížské úřady, které narkomany přesunuly do parku z nedalekého náměstí. S posvěcením úřadů tak může dál nerušeně probíhat prodej i konzumace drog, jen skrytěji, v parku, namísto toho, aby se drogy prodávaly na náměstí. Ovšem ani toto řešení se pochopitelně místním nelíbilo, úřady tak daly de facto najevo, že užívání a prodej drog podporují nebo jej alespoň záměrně přehlížejí.

Při včerejších potyčkách, k nimž v parku, odevzdaném feťákům a jejich dealerům došlo,  nakonec narkomané skutečně ze strachu z parku utekli. Otázkou je, na jak dlouho. Předpokládám, že dnes jsou již zpět…

K podobným potyčkám došlo v blízkosti parku již asi před dvěma měsíci:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Nepokoje v pařížském parku, kde se schází narkomané a jejich dealeři (videa)

  1. Francouzi se tak ničí sami, přijetím pseudo humanismu, politické korektnosti, imigrantů z anti civilizací, i drog si rozkládají svou zemi, a nejen to, ohrožují i ostatní státu propojené EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout