Německý sociální demokrat poznal na vlastní kůži, co je multikulturní obohacení, které jeho strana prosazuje

Německý sociální demokrat poznal na vlastní kůži, co je multikulturní obohacení, které jeho strana prosazuje

Německá sociální demokracie (SPD) je spolu se Zelenými a Die Linke vůdčí silou islamizace Německa. Právě města, která mají ve vedené tyto strany, si žádají největší příděl multikulturního obohacení, právě na jejich území se tak nachází největší počty přivandrovalců z muslimských zemí. Jeden z politiků německé sociální demokracie nakonec na vlastní kůži takové obohacení zažil a nyní začíná měnit názor. Nebylo by zapotřebí, aby si podobným obohacením prošli všichni vítači??

Multikulturní společnost vnucená globalistickými politiky se stále více ukazuje jako zbožné přání. Účinky cizích a neintegrovatelných kultur se staly tak znatelnými, že je lze jen stěží přehlédnout. Sebevražedná pohostinnost a tolerance vůči určitým kulturním skupinám neměla očekávané účinky.

Člen SPD v Bundestagu Florian Post (40) kritizoval mladíky, kteří pravidelně způsobují problémy na Odeonsplatzu v Mnichově. Post řekl: “Často se jedná o mladé muže s migrační minulostí. Ale to nemůžete říct – ale já to nechci skrývat!”

politik okusil obohacení, které sám prosazoval

Kolem půlnoci hodil “mladý muž” láhev od piva na chodník u vchodu do zahrady ve dvoře. Když se ho politik zeptal, o co jde, muž ho udeřil plnou silou do hrudníku, dozvěděl se reportér Bildu. To zřejmě způsobilo i jisté “probuzení” socanského politika, nelze však očekávat, že by se tím změnila i celá partaj či snad německá politika bezbřehého vítání.

Bild také opožděně odhalil, že přistěhovalci jsou absolutními favority v sexuálních trestných činech. A jsou hlavně ze Sýrie, Afghánistánu a Eritreje. Kromě toho se  zvýšilo i ultralevicové násilí (Antifa) o úžasných 345,8 procenta.

Sexuální zločiny ve vlacích a nádražích páchají většinou také cizinci! Vyplývá to z údajů odpovědné federální policie. Muslimští obohacovači také dominují mezi pachateli, kteří se dopouštějí zneužívání dětí, znásilňování, nátlaků, obtěžování, exhibicionistických činů a jiných zločinů proti sexuální autonomii.”

V roce 2020 nemělo 346 z 621 podezřelých německý pas (55,7 procenta). Většina z nich pocházela ze Sýrie a Afghánistánu. Od ledna do března 2021 bylo 80 ze 137 podezřelých z řad cizinců (58,4 procenta), většina z nich z Afghánistánu a Eritreje. K tomu je třeba dodat, že spousta cizinců již má německý pas, ti pak samozřejmě ve statistikách nefigurují podobně, jako miliony Turků či Arabů, kteří žijí v zemi již několik generací a jsou považováni za Němce.

Podíl zahraničních podezřelých je neúměrně vysoký a stále roste, což naznačuje, že obyvatelstvo by ochránilo pouze rychlé azylové řízení a rychlá a důsledná repatriace. Nakonec, převážně odmítnutí žadatelé o azyl tvoří 15 až 16 procent podezřelých z ublížení na zdraví nebo znásilnění.

Německo také zaznamenalo enormní nárůst levicových extremistických násilných činů. V roce 2020 se jejich počet zvýšil o 34,3 procenta na 1237 přestupků. Patří mezi ně pět pokusů o vraždu a 423 útočných trestných činů.

Obzvláště dramaticky vzrostl počet přestupků za neoprávněné vniknutí (na 321, 2019: 72), což je nárůst o 345,8 procenta. Počet poškozených nemovitostí, který byl již v loňském roce vysoký, se opět zvýšil o 6,1 procenta na 3734 přestupků (2019: 3520). Zajímavé bude číslo za letošek poté, co došlo ke dvoudenní válce policie s Antifou v Berlíně.

“Tento částečně významný nárůst levicových extremistických trestných a násilných trestných činů se stále vyvíjí. Jednotlivé násilné skupiny se spíše dopouštějí stále závažnějších trestných činů.” Ve skutečnosti některé části levicové extremistické scény ukázaly “jasnou radikalizaci”.

Počet pravicových extremistických násilných trestných činů s antisemitským původem klesl (-14,3 procenta) na celkem 48 trestných činů. Na druhou stranu se objevilo 378 činů, které měly islámské pozadí. V roce 2020 bylo do oblasti “politicky motivované trestné činnosti – náboženské ideologie” zahrnuto celkem 409 extremistických zločinů.

Ze 409 zločinů s nábožensko-ideologickou extremistickou motivací byla většina násilná. Navzdory těmto jasným číslům jsou násilníci i nadále popisováni jako  muži jižního typu nebo muži s tmavou pletí, zatímco u každého bílého podezřelého je okamžitě známo jméno, věk, povolání a k dispozici je i jeho fotografie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německý sociální demokrat poznal na vlastní kůži, co je multikulturní obohacení, které jeho strana prosazuje

  1. O kampani za čo najmasovejšie prijímanie migrantov a rušenie táborov, ktorú som pred pár dňami spomínal, píše aj slovenský Magazin1. Doslova diabolské plány socanov, antify, zelených a podobných živlov na toto leto a jeseň priblížila agentúra DPA.

  2. Je to paradox. Socani a zelení škemrají o hlasy vetřelců a pak od nich dostanou přes čuňu. Někteří se nepoučí ani když jim znásilní a zabijí dceru, peníze a jejich ideologie je silnější, a některým to třeba i po čase dojde, že jim podlézání vetřelcům moc hlasů nepřináší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.