Mladé Rusky vystrkovaly zadky na pozadí mešity, muslimy tím neskutečně vytočily (video)

Mladé Rusky vystrkovaly zadky na pozadí mešity, muslimy tím neskutečně vytočily (video)

Natáčení klipu se odehrálo už začátkem května, tedy v období ramadánu. To samozřejmě muslimy vytočilo ještě víc. Obzvlášť, když byl klip šířen na sociálních sítích….

Skupina ruských žen milujících fitness byla natočena, jak dělá dřepy před mešitou během  ramadánu, což způsobilo velmi bouřlivé reakce muslimských vůdců.

Skupina mladých atletek byla natočena zezadu, jak předvádí dřepy, když se procvičovaly před kazaňským maratonem před mešitou Kul-Sharif. Dívky trvají na tom, že údajně nechtěly nikoho provokovat a šlo jen o rozcvičku.

Jejich obhajoba prý příliš neuklidnila vedení muslimské obce, přičemž zástupce tatarstánu Rafik Mukhametshin tento kousek označil za provokaci a prohlásil:

„Mohou odkazovat na sekulární stát, ale pro náboženskou muslimskou komunitu jsou takové formy nepřijatelné.“

Událost ve většinově muslimském státě Tatarstán se odehrála s řadou historických památek na pozadí, včetně posvátného místa, které bylo poprvé postaveno v 16. století a je jedním z největších svého druhu v Evropě.

Video bylo údajně nahráno na ruskou sociální síť VK v den závodu. „Nešlo o žádný zákeřný úmysl a nikdy jsme nikoho nechtěly neurazit,“ řekla autorka videa a dodala, že zadky cvičících dívek byly natočeny před mešitou náhodou.

„Zahřívaly jsme se na pódiu, které stálo na pozadí mešity.“

Místní zpravodajský web PDM News citoval naštvaného Mukhametshina: „Je to nepřijatelné. Bylo nalezeno další video jejich pozadí. Myslím, že to jsou z jejich strany provokativní akce. Takové chování nepodporujeme.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.1]

4 thoughts on “Mladé Rusky vystrkovaly zadky na pozadí mešity, muslimy tím neskutečně vytočily (video)

  1. Islamizácia Ruska /ktorá sa zďaleka netýka len jeho moslimských republík,ale napr. aj Moskvy/ je nepopierateľný fakt. Pripomeniem aj skutočnosť, že Putin proti nej nerobí vôbec nič, lebo si chce zachovať čo najlepšie vzťahy so saudskoarabským kráľom aj Erdoganom.

    1. muslimové v Rusku se možná můžou vztekat,ale to je taky to jediné,co s tím nadělají..
      Kdyby se těm holkám cokoliv stalo,tak věřím tomu,že by musulmani od ruských chlapů dostali takovou sodu,že by se z ní posrali a začali by ještě žrát vepřový-stejně jako muslimští negři,kteří si do Ruska udělali výlet z Norska a na diskotéce obtěžovali místní slečny-dostali těžce po rypáku od místních a nakonec i od jimi přivolané policie nebo muslimský ázerbajdžánský vrah,který v Moskvě ubodal mladého Rusa-následoval takovej pogrom s několika mrtvými muslimy(pachatelé nebyli dopadeni),že vraha místní muslimská komunita ještě ráda a dobrovolně vydala spravedlnosti-myslíte,že takhle vypadá islamizovaná zem????Co by se těm holčinám asi tak stalo v západní Evropě,Švédsku nebo Velké Británii???Našli by vůbec za takovou blbost u někoho zastání??Nebo by je našli znásilněný a s uřezanýma hlavama???Odpovězte si sám!!!!!

  2. Otázka je jak dlouho si to budou moci holky dovolit, pokud je v Rusku již 20 % mlslimů a jejich populace prudce narůstá, a Rusů klesá, tak za třeba 3 generace budou již mlsllimové ve většině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout