Milán – město, které se změnilo ve výspu afrických drogových dealerů (videa)

Milán – město, které se změnilo ve výspu afrických drogových dealerů (videa)

Už několikrát jste zde mohli vidět videa z multikulturně obohacovaného Milána, které se stalo výspou drogových dealerů z Afriky.

Dříve okouzlující módní Mekku  obsadili zejména v posledním roce ilegální cizinci z Afriky, kteří ani nikdy nedodržovali represivní omezení vnucená v této době italským občanům.

Nyní, když se turisté vrací zpět do Milána, úředníci a obyvatelé varují před nekontrolovatelným prodejem drog a násilnou trestnou činností.

“Turisté přijíždějící do města se nejen ocitnou obklopeni imigranty spícími ve stanech a spacích pytlích umístěných v květinových záhonech nebo pod arkádami ulic kolem milánského hlavního nádraží, ale nyní i při procházce v centru Milána, na Piazza Duomo, jsou svědky výměny peněz a drog,” píše Francesca Galici pro Il Giornale.

“Je to katastrofa, kterou nikdo, jak se zdá, není ochoten napravit a která vykresluje obraz Milána v křeči totálního úpadku, rozhodně ne pohlednice, která zve turisty k návštěvě metropole a jejích pokladů.”

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Milán – město, které se změnilo ve výspu afrických drogových dealerů (videa)

  1. Si Italové zadělali na problém, vítají dealery a navíc od nich drogy kupují a tím je podporují. Asi zejména mladším voličům se to třeba líbí, u nás je to podobné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.