Egypťan přivázal svého sedmiletého syna k tyči, potřel ho medem a položil na střechu, aby přilákal včely

Egypťan přivázal svého sedmiletého syna k tyči, potřel ho medem a položil na střechu, aby přilákal včely

Tento trest nebyl samozřejmě zcela náhodný, jde o jeden v dávných dobách praktikovaných trestů v rámci práva šaría. Dnes už se za krádeže v některých zemích spíš sekají končetiny, nicméně v Egyptě už se ve skutečnosti legálně tyto tresty samozřejmě  neprovádí. A už vůbec ne na malých dětech.

Podle deníku Al Arabiya otec, 34 let, údajně přivázal mladého chlapce k dřevěné tyči se svázanýma rukama, načež jeho tělo pokryl medem. Poté umístil svého syna na střechu jejich domu v Shebin Al-Qanater Center, kde chlapec přitahoval roje včel a komárů.

V současné době není známo, jak dlouho zůstal chlapec na střeše. Podle místních médií byla  matka dítěte zděšena, když uviděla svého syna na střeše a vyhledala pomoc. Poté, co upozornila úřady, matka utekla se svým synem do jiné vesnice.

Žena tvrdí, že ji její manžel často fyzicky týral a využíval řadu násilných způsobů, jak chlapce potrestat, včetně toho, že ho na dlouhou dobu připravil o jídlo nebo vodu.

Vyšetřování bylo zahájeno poté, co bylo dítě nalezeno v žalostném stavu. Později byl chlapec zkontrolován lékařskými odborníky, kteří zdokumentovali rozsah utrpěných zranění.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “Egypťan přivázal svého sedmiletého syna k tyči, potřel ho medem a položil na střechu, aby přilákal včely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.