Itálie: HIV pozitivní Afričan demoloval zařízení přijímacího centra a plival krev na policisty

Itálie: HIV pozitivní Afričan demoloval zařízení přijímacího centra a plival krev na policisty

Aniž by se o tom příliš hovořilo, tak velmi známý fakt je ten, že mnoho afrických vetřelců bývá HIV pozitivních, mohou tak případně roznášet i AIDS. Afrika je touto nemocí zamořena, v některých zemích jde o velmi obvyklé onemocnění. Před časem jsem zde psala o případu jednoho takového černého obohacovače, který před lety nakazil stovky sluníčkářek. A jistě není jediný. Nyní využil další vzteklý africký invazista svoji infekční krev coby zbraň….

Okamžiky šílenství a hodně strachu zažili v přijímacím centru Torre Maura, na východním okraji Říma. Včera tam 21letý malijský vetřelec, HIV pozitivní, začal vyvádět. Pustošil budovu kladivem a rozbíjel dveře a okna. Pracovníci centra urychleně zavolali policii. Pak, když vzteklého Afričana policisté zkoušeli zpacifikovat, zaútočil na ně.

Afričanova zuřivost s příchodem orgánů činných v trestním řízení prudce vzrostla. Policisty se pokusil udeřit hasicím přístrojem a klikou ze dveří. Pak, když dorazily posily, další dvě hlídky vyslané novou policejní stanicí, Malijec se pořezal na ruce, začal si sát krev ústy a plivat ji směrem k policistům. Těm se naštěstí po jeho několika pokusech o útěk podařilo  žadatele o azyl zneškodnit a nasadit mu pouta. Afričan byl obviněn z násilí, odporu, ohrožení veřejného činitele a těžké újmy.

Všichni policisté, kteří zasáhovali, budou podrobeni testům na AIDS. V pracovní neschopnosti budou od 3 do 7 dnů v závislosti na utrpěném zranění. Příčiny hněvu malijského přistěhovalce se zjišťují. Traore Soumalia, který má AIDS, byl hostem přijímacího centra jako žadatel o azyl.

Nemovitost je známá dalšími případy násilí ze strany přistěhovalců. V minulosti zapálili nábytek a matrace na protest proti karanténě. Tehdy bylo asi 60 ilegálů v izolaci poté, co byli dva hosté pozitivní na koronavirus. Násilí a protesty byly namířeny také proti protidrogové jednotce. Nepokoje vyústily v zatčení pěti Severoafričanů.

Poslední epizoda potvrzuje, jakému nebezpečí a nejistotě jsou vystaveni obyvatelé východního okraje hlavního města. Tyto problémy jsou v dané lokalitě kvůli přijímacímu centru. Degradace této části Říma je den ode dne větší. A to děsí občany, kteří jsou stále více sami a bezmocní.

Vedení města za posledních 5 let nepohnulo ani prstem, aby situaci jakkoli řešilo, tváří v tvář žádostem o pomoc ze strany obyvatel. Místní  občané už jsou ze situace zdrceni, proto na protest vyšli 2. dubna do ulic.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: HIV pozitivní Afričan demoloval zařízení přijímacího centra a plival krev na policisty

  1. Jsem zvědav, koho budou místní obyvatelé volit, když jim imigrace a obohacování vadí. Tak až bude po volbách, podíváme se, jak Římané volili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.