Francie: Somálec s nožem v ruce honil po ulici muže, je prý psychicky nemocný

Francie: Somálec s nožem v ruce honil po ulici muže, je prý psychicky nemocný

Na úvod je třeba zdůraznit, že i nyní se samozřejmě jednalo o vyznavače „náboženství míru“, neboť při incidentu nechyběl ani onen obligátní pokřik: „Allahu akbar!“ A k muslimovi ve Francii už tak nějak patří i psychická nemoc…

Operační a zpravodajské centrum četnictva z Loiry-Atlantique obdrželo ve středu 9. června několik telefonátů ze Savenay a to kolem 22. hodiny. Svědci viděli muže ozbrojeného nožem, jak běží za druhým mužem  uprostřed ulice. Někteří svědci potvrdili, že slyšeli útočníka křičet „Alláhu akbar“.

Vyděšená oběť naštěstí dokázala před útočníkem uniknout. Poté se ozbrojený muž vrátil do svého pokoje, který obývá v domě, který slouží jako městské přijímací centrum pro žadatele o azyl. Tváří v tvář hrozbě četníci rozmístili v okolí asi šedesát mužů, včetně vyjednavačů, pobočky GIGN a vyšetřovatelů ze sekce v Nantes.

Zařízení zůstalo vzhůru celou noc, dokud muž s nožem nevyšel z domu. Jakmile byl přemožen, byl vzat do vazby. Ve čtvrtek 10. června, po vyšetření jeho psychického stavu, byl přijat do psychiatrické léčebny.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Somálec s nožem v ruce honil po ulici muže, je prý psychicky nemocný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout