Budou Němci vytahovat duhové vlajky i při zápasech se zeměmi jako Saúdská Arábie nebo Katar?

Budou Němci vytahovat duhové vlajky i při zápasech se zeměmi jako Saúdská Arábie nebo Katar?

Hlavním tématem na všech německých nemainstreamových médiích je neskutečná propaganda LGBTQ, která nyní “jede” na evropském fotbalovém šampionátu. Zatímco zprvu se fotbal zpolitizoval hloupým poklekáváním některých mužstev, nyní se propaganda BLM přesunula na propagandu LGBTQI.

To vše samozřejmě souvisí s včerejším zápasem Německa s Maďarskem. To je nyní v EU na pranýři proto, že odmítá propagovat LGBTQI u dětí. Maďarsko – spolu s Polskem – jsou jediné země EU, které odmítly zavedení genderové a sexuální výchovy od jeslí a možnost operace změn pohlaví od 12 let i bez souhlasu rodičů. Maďarsko nyní dokonce výslovně zakázalo LGBTQI propagandu u dětí novým zákonem.

Právě na to tedy reagovala nejen EU, ale také různé LGBTQI neziskovky no a samozřejmě i všichni angažovaní umělci a sportovci. Po zamítnutém nápadu nasvítit mnichovský stadion duhovými barvami přišel další – naštěstí nakonec taktéž zamítnutý – nápad, aby německou hymnu zpíval idol všech LGBTQI – Conchita Wurst.

Německým fanouškům prý byly před zápasem rozdávány duhové vlajky a jakoukoli akci proti Maďarsku podpořila i sama Merkelová. Nakonec to dopadlo tak, že jistý německý LGBTQI aktivista vyběhl na hřiště v době, kdy se hrála maďarská hymna.

Nicméně v Maďarsku není homosexualita nijak trestná a propagace LGBTQI mezi dospělými také ne. Takže oč vlastně šlo? Jen o to, že – na rozdíl od dalších zemí EU, včetně ČR – odmítají blbnout hlavy malým dětem LGBTQI a genderovou propagandou?

Měla bych tak pro tyto fanatické LGBTQI příznivce jeden návrh. Příští rok je světové mistrovství v Kataru, kde je – samozřejmě  – homosexualita trestná. Většina zemí té oblasti má přísné tresty za homosexualitu – od mnoha let vězení (které tito vězni, perzekuovaní ostatními, většinou nepřežijí) až po trest smrti.

Proto doporučuji všem, kdo chtěli nasvítit stadion, mávat duhovými vlajkami a zpívat “trans” hymnu, aby se za rok vydali právě do Kataru. A hezky i s duhovými vlajkami. Nezapomeňte s nimi vbíhat na hřiště, až budou hrát týmy z muslimských zemí a mávat s nimi v publiku i v ulicích. A německý tým by samozřejmě neměl zapomenout na duhové pásky na rukách. Do Kataru by měli jet všichni tito  aktivističtí homosexuálové i se svým partnerem a držet se na ulici za ruku, odvážnější mohou zkusit i polibek na veřejnosti.

Takže vážení aktivisté, směle do toho. A ti z vás, kdo se vydají do Kataru s vlajkou i svojí stejnopohlavní polovičkou, možná ani nebudou potřebovat zpáteční letenku. Tu jim třeba zajistí v místě a zadarmo. Ze střechy nejvyšší budovy, bez letadla, bez padáku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Budou Němci vytahovat duhové vlajky i při zápasech se zeměmi jako Saúdská Arábie nebo Katar?

  1. Orbán nie je žiaden homofób /a už vôbec nie odporca legálnej migrácie a eurofašistickej nadvlády/ – v súvislosti so známou kauzou sa vyjadril,že Maďarsko chráni “práva” homosexuálov /rozumej dospelých/ , nikdy nezakázal pochody LGBTI a dokonca som počul,že v tejto krajine existuje niečo ako inštitút registrovaných partnerstiev. Nepochybujem o tom,že tak ako vždy v podobných prípadoch, aj tentokrát sa bez odporu podriadi po zdrvujúcej kritike zo strany Európskej komisie a podobných mafií – a “kontroverzný” zákon zruší. Aj ďalší fanatický eurohujer Morawiecki sa správa rovnako devótne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.