Bergoglio chce svatořečit jednoho ze  zakladatelů EU

Bergoglio chce svatořečit jednoho ze zakladatelů EU

Zločincům se již staví sochy v nadživotní velikosti, případně dostávají Nobelovu cenu míru. Na to jsme si už tak nějak zvykli. Protože zločineckou organizaci nelze svatořečit, bude za svatého prohlášen alespoň jeden z jejích zakladatelů.

EU slouží proti zájmu Evropanů, ovšem v zájmu jejich výměny zejména za Afričany. Kdo bedlivě sleduje současnou světovou politiku i dlouhodobé kroky nejen EU, ale i dalších podvratných organizací jako OSN, ten nepochybuje, jaké jsou jejich cíle. Tyto globalistické organizace mají v plánu zavést jednu světovládu, jeden globalizovaný svět s jednou virtuální měnou a ideálně také s nějakou jednotnou tupou a poslušnou masou.

Papež František se tak nyní rozhodl, že alespoň kanonizuje jednoho ze zakladatelů a vlastně i prvních nositelů myšlenky globalizované Evropy. Je symbolické, že svatořečení navrhl právě ten, kdo významně podporuje africkou invazi a neustále vyzývá k přijímání muslimských ilegálů. A nejen to, Bergoglio se také snaží dlouhodobě vlichotit nejvyšším muslimským autoritám.

Dostane EU brzy svatozář? Papež František nyní podnikl první krok, který by mohl vést ke kanonizaci Roberta Schumana, jednoho ze zakladatelů dnešní Evropské unie. Doprovodný dekret zdůrazňuje “hrdinské činy služebníka Božího Roberta Schumana”.  Již v roce 1956 obdržel Schuman Řád Pia – třetí nejvyšší řád za služby římskokatolické církvi, který uděluje papež.

The Servant of God Robert Schuman (1886-1963), founding father of Europe and first president of the European Parliament
Robert Schuman, jeden z “otců” EU

Podle vatikánského vysílání byl Robert Schuman (1886-1963) politicky angažovaný francouzský katolík, který vykonal své poslání a své služby jako akt poslušnosti Boží vůli a žil v modlitbě. V letech 1940 až 1941 byl vězněn gestapem, až do konce války uprchl a ukrýval se v klášterech. Spolu s Konradem Adenauerem a Alcidem De Gasperim je považován za jednoho ze zakladatelů sjednocené Evropy. Francouzský Institut Saint Benoit se již několik desetiletí snaží udělat ze Schumana světce.

Předpokladem ke kanonizaci je buď utrpení mučednictví nebo důkaz hrdinského činu. Pokud kandidát není mučedníkem, je také nutný důkaz zázraku. “Zázrak” v církvi je událost, jejíž výskyt nelze vysvětlit. Vznik a pokračující existence dnešní Evropské unie je ve skutečnosti zázrakem: málokdo dokáže vysvětlit, jak se dokázal konsolidovat režim, který nemá demokratickou legitimitu a jehož  nevolení “vládci” (Evropská komise, přímo ovlivněná nadnárodními korporacemi) mohou přesto určovat každodenní život Evropanů.  

Po druhé světové válce byl Schuman francouzským premiérem, ministrem financí a ministrem zahraničí. Ve svém projevu z roku 1950, který se později stal známým jako “Schumanova deklarace”, navrhl novou výstavbu Evropy, počínaje “společenstvím uhlí a oceli”. Jeho představa Evropského společenství se v tehdejší Francii setkala s malým souhlasem, takže Schuman musel v roce 1952 rezignovat. V roce 1957 byly přijaty Římské smlouvy, které nakonec vedly k Evropskému hospodářskému společenství a v roce 1993 k politické unii – dnešní Evropské unii. Schuman zemřel v roce 1963.

Zakladatele 4. říše se už chystají vysvětit. Kdy bude totéž na pořadí dne u zakladatele té třetí?? V dnešní zvrácené době je možné cokoli…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Bergoglio chce svatořečit jednoho ze zakladatelů EU

  1. Keby napr. Šefčovič presadil pomenovanie niektorej bruselskej /alebo berlínskej/ ulice po nepotrestanom nacistickom zločincovi a prvom predsedovi vlády IV. ríše Hallsteinovi, resp. by mu tam odhalil sochu, nečudoval by som sa.

  2. Římská říše padla, když jí chtěli vládnout Germáni, kteří pak chtěli Evropu ovládnout přímo, také padli. A opět v Římě položené základy Evropské říše ve formě EU jsou převzaty a rozvíjeny Germány, a ti si ještě berou na pomoc Osmany na vytvoření Osmanské říše od Londýna po Tokyo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.