Arabové vyhání Nigerijce ze země, na území SAE už nepustí žádného Nigerijce

Arabové vyhání Nigerijce ze země, na území SAE už nepustí žádného Nigerijce

Nigerijská mafie je pověstná svojí neskutečnou brutalitou. Operuje již po celém světě, v Evropě má stále silnější základnu. S tím, jak do Evropy připlouvají další a další Nigerijci, již  místy opanovali celá území, například italskou obec Castel Volturno, ale i drogový obchod v celé zemi, kde konkurenci nemilosrdně a navždy odstraní.

Zatímco Evropa namísto vyhoštění a hlídání hranic vpouští na kontinent další Nigerijce, Arabové si řekli: „Dost!“

SAE zakázaly Nigerijcům pobývat na jejich území. Policie provádí razie, aby zadržela a vyhostila všechny Nigerijce, kteří tam stále jsou.

Rozhodnutí pozastavit pracovní víza pro Nigerijce přišlo po sérii násilných trestných činů. Podle zdrojů saharských reportérů právě v Abú Zabí nyní policie pátrá po Nigerijcích.

„Před dvěma týdny někteří Nigerijci vraždili ze zištných důvodů v Šardžá a tady v Abú Zabí se vloupali do domu Araba, zabili ho i jeho ženu. Ukradli jim obrovské množství peněz,“ řekl zdroj.

„Vláda SAE nyní hodlá vypátrat všechny Nigerijce v Abú Zabí a až do odvolání také zakázala vydávat pracovní víza Nigerijcům.“ Série brutálních vražd ze strany Nigerijců upoutala v poslední době v arabské zemi pozornost.

K tomu jen dodávám, že v Evropě mohou vraždit jak libo a nejen, že nejsou vyhoštěni, ale vítáni jsou i další jejich soukmenovci. Přitom to byl před časem právě nigerijský prezident kdo varoval, že do Evropy míří ti nejhorší kriminálníci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Arabové vyhání Nigerijce ze země, na území SAE už nepustí žádného Nigerijce

  1. V totalitní zemi se snáze přijímají radikální rozhodnutí. Ale i svoboda a demokracie se může, ale i musí, bránit, aby byla zachována. Ovšem neomarxisté ve vládách mnoha zemí EU a v samotném vedení o svobodu a demokracii nestojí, tudíž na její obranu nic nedělá, naopak napomáhá jejímu rozkladu a spěje k totalitě, té neomarxisitcké a později is lámské.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.