USA: Mladá matka byla velmi brutálně napadena před svým dítětem, útočnice utekla (video)

USA: Mladá matka byla velmi brutálně napadena před svým dítětem, útočnice utekla (video)

Velmi brutální napadení se podařilo zachytit jednomu z hostů restaurace, kde ke konfliktu došlo.

Žena byla natočena, jak násilně bije a pošlapává hlavu mladé matky uvnitř pizzerie a nyní je hledána policií.

Brittany Kennedyová, 25 let, je hledána za napadení po pondělním šokujícím útoku v Little Caesars v Augustě v Georgii.

Konfrontace mezi Kennedyovou a Emily Broadwaterovou, 22 let, byla natočena jiným hostem a zveřejněna na Twitteru.

Klip ukazuje agresivní ženu, kterou je údajně Kennedyová, jak tahá Broadwaterovou za vlasy, opakovaně ji mlátí do obličeje a dokonce jí dupe po hlavě. Zakrvácená Broadwaterová pak vstává, vypadá zmateně poté, co útočnice konečně ukončila svůj útok.

Podle policie k incidentu došlo poté, co slečna Kennedyová konfrontovala svou oběť uvnitř restaurace a shodila ji ze židle, na níž seděla.

Záběry z rvačky se rozšířily na sociálních sítích a v jednu chvíli na záběrech přispěchá batole –  dcera oběti a snaží se pomoci své matce, když je bita. Zaměstnanec restaurace popadl dítě, když mu jeden z přihlížejících řekl, aby se o dítě postaral.

Po útoku bylo slyšet, jak Broadwaterová – pokrytá krví – křičí na svou dceru. Oběť zůstala s krvácejícími ranami na obličeji, hlavě a krku, ale údajně odmítla být převezena do nemocnice. Policie neřekla, co rvačku vyvolalo, ale oběť od té doby na sociálních sítích tvrdí, že se předtím starala o děti Kennedyové, když byla ve vězení za neznámý trestný čin.

„Všechno, co jsem udělala, bylo, že jsem pomohla kamarádce s jejími dětmi, zatímco jejich matka byla zavřená. Sleduje mě už týdny,“ řekla Broadwaterová.

Dodala: „Vše, co říkám, je, že jsem nikdy neublížila jí, jejímu majetku nebo jejím dětem, jako mi to udělala ona. Teď se vrátím a budu žít svůj život a starat se o svou dceru.“

Policie uvedla, že Kennedyová po útoku opustila místo činu ve svém autě a v úterý na ni byl vydán zatykač. Nikdo, včetně svědků nebo zaměstnanců, nebyl natočen, jak se snaží ukončit rvačku, všichni jen přihlíželi.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Mladá matka byla velmi brutálně napadena před svým dítětem, útočnice utekla (video)

  1. Jo, těžko říci co mezi nimi bylo, a jestli chlapi co natáčeli neměli zábavu z toho, jak se holky perou, anebo také se mohli být zasáhnout proti chráněné menšině (?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout